tedxW piątek, 9 września odbędzie się pierwsza edycja TEDxLodz. Wpierw na terenie Centrum Konferencyjnego Politechniki Łódzkiej, a potem w ms cafe.

TED to skrót od Technology, Entertainment, Design. Spotkania odbywające się w ramach TEDx to lokalne inicjatywy skupiające fanów TED. Obejmują one szeroki zakres tematyczny, łącząc w sobie elementy między innymi nauki, sztuki, kultury, biznesu, nowych technologii oraz rozrywki. “X” w nazwie TEDxLodz oznacza, że jest to samodzielnie zorganizowana konferencja na licencji TED.

Podczas całodniowego spotkania TEDxLodz, które odbędzie się 9 września pod hasłem “ideas starTED in Lodz” w Centrum Konferencyjnym Politechniki Łódzkiej w godz. 9-19 zostanie wygłoszonych kilkanaście 18-minutowych wystąpień, z których każde zostanie przygotowane w taki sposób, aby na trwale zapisać się w pamięci słuchaczy.

Prelegentami będą znane i cenione osobistości reprezentujące różnorodne dyscypliny wiedzy oraz nauki. Pierwsza edycja TEDxLodz poświęcona będzie przede wszystkim innowacjom z branży IT, jednak nie zabraknie również wystąpień związanych z szeroko pojętą kulturą, polityką, designem oraz rozrywką.

O godzinie 20 w ms cafe rozpocznie się afterparty stanowiące doskonałą okazję do poznania prelegentów, przedyskutowania nietuzinkowych koncepcji z ich pomysłodawcami, nawiązania wartościowych znajomości oraz obejrzenia najciekawszych TEDTalks.

Więcej informacji o inicjatywie http://tedxlodz.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SFF_-_banner
Łódź Street Food Festival wiosna 2017
salon2
III Salon Bielizny w Łodzi
food
Festiwal Smaków Food Trucków w Porcie Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*