techoconfex13 i 14 kwietnia, w godz. 9-17, w Hali Expo odbędzie się Techconfex 2016 – Targi Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej.

Targi miały swoją premierę w 2014 roku.  Zorganizowano je w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży, a pierwsza edycja zakończyła się sukcesem.  O powodzeniu świadczy nie tylko duża liczba odwiedzających, ale też pozytywne opinie wśród wystawców. Wydarzenie odbywa się w cyklu 2-letnim, naprzemiennie z targami Texprocess we Frankfurcie. Lokalizacja w Łodzi – niegdyś kolebce przemysłu włókienniczego nadal ma ogromny potencjał zarówno w zakresie szkoleniowym jak i wykonawczym tej gałęzi przemysłu. Dodatkowym atutem jest położenie geograficzne miasta, w centrum Polski oraz doskonałe skomunikowanie – na przecięciu autostrad.

TECHCONFEX to platforma spotkań dla specjalistów i przedstawicieli z branży. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z wiodącymi rozwiązaniami technologicznymi jak i biznesowymi dla przemysłu tekstylnego. Prezentowane maszyny, urządzenia oraz surowce obejmujące szerokie spektrum całego łańcucha przygotowania i wykonania produkcji. Wśród wystawców znajdują się producenci i wiodący dystrybutorzy znanych i rozpoznawalnych światowych marek. Zaprezentowane zostaną również systemy informatyczne i nowe technologie stosowane w przemyśle.

Podczas edycji 2016 odbędzie się po raz pierwszy Giełda Zleceń – na specjalnym stoisku będzie można skorzystać z bazy kontaktów firm wykonujących i zlecających szycie, wszystko przy profesjonalnym wsparciu doradców z serwisu factorybox.pl. Będzie to świetna okazja do znalezienia sprawdzonych partnerów biznesowych. W programie targów znajdą się również panele prezentacyjne dotyczące pozyskiwania środków UE na rozwój przedsiębiorstw i inwestycje z oraz możliwości i sposobów zatrudniania pracowników produkcyjnych z krajów europy wschodniej. Wszystkie panele będą prowadzone przez specjalistów i praktyków stawiających na biznesowy wymiar informacji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
image11445248030
Zbiórka na mural rewolucyjny w Łodzi
_MG_0186
Voltando as Origens Łódź (foto)
grafiki2
Zostań Super Wolontariuszem – Zostań SuperW w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*