Branża ślubna należy do najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się. Nie dziwi więc, że Łodzi od kilku lat organizowane są dwie imprezy o podobnym charakterze. W tym roku targi ślubne odbywają się praktycznie w tym samym czasie.

 

 

 


7. Targi Ślubne Łódź

Po raz siódmy firma Lupo Media organizuje targi w Hali EXPO. Tym razem łodzianie będą mogli obejrzeć najnowsze trendy w tejże branźy 8 i 9 stycznia br.

W tych dniach zostaną zaprezentowane m.in. najnowsze pomysły w modzie ślubnej, wizażu i stylizacji, degustacje wyrobów cukierniczych, propozycje restauratorów, właścicieli lokali weselnych, osób zajmujących się oprawą muzyczną, jubilerów, kwiaciarni i dekoratorów oraz firm świadczących usługi poligraficzne. Jak również pojazdy w ramach Autosalonu Ślubnego.

Na 7. Targach Ślubnych Łódź 2011 narzeczeni mogą kupować i zamawiać oferty z atrakcyjnymi rabatami – nawet do -20%.  Każdy odwiedzający 7. Targi Ślubne Łódź 2011 otrzyma Katalog Targowy z kompletnym wykazem wszystkich wystawców oraz najnowszy 8. numer Rocznika Ślubnego „Ślub w Łodzi”, w którym młodzi ludzie odnajdą najatrakcyjniejsze lokalne oferty ślubne na rok 2011 i praktyczne informacje niezbędne przy organizacji ślubu i wesela w Łodzi.

Bilet wstępu na targi jest biletem wielokrotnego wstępu, obowiązuje przez dwa dni trwania targów i kosztuje 15 zł. Można go nabyć tylko w Hali EXPO w trakcie trwania targów. Każda osoba, która nabędzie bilet ma możliwość wzięcia udziału w konkursie targowym, w którym sama wybiera wymarzoną nagrodę spośród przedstawionych propozycji. Fundatorami nagród są wystawcy.

Targi będą czynne w sobotę do 12 do 18, w niedzielę od 10 do 17.

7_Targi_Slubne_Lodz_2010_plakat_prev


V Łódzkie Targi Ślubne

9 stycznia 2011 r. hala Atlas Arena gościć będzie V Łódzkie Targi Ślubne. Na V Łódzkich Targach Ślubnych zostanie zaprezentowana nowa oferta ślubna na sezon 2011.

Tego dnia organizatorzy przygotowali pokazy mody na dużej scenie, stoiska firm ślubno-weselnych, prezentacje zespołów muzycznych, atrakcje dla narzeczonych. Podczas targów zaprezentują się firmy związane głównie z modą ślubną, limuzyny ślubne, a także pozostałe branże: foto, video, dekoracje, gastronomia i muzyka. Targom będą towarzyszyły liczne pokazy mody ślubnej, przeglądy i prezentacje. Ślubne show poprowadzi Tomasz Kammel.Organizatorzy przygotowali konkursy smsowe oraz liczne nagrody.

Targi można będzie zwiedzać od 10 do 18.  Bilety wstępu w cenie 15zł – rodzice państwa młodych wchodzą gratis (więcej informacji na stronie organizatorów).

Zobacz także:

IV Łódzkie Targi Ślubne (foto)
Targi Ślubne Łódź 2010 (foto+wideo)
Wystawa pojazdów ślubnych (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
baluckipiknikrodzinny
Bałucki Piknik Rodzinny na powitanie lata
targiiii
Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych – InnovaTex 2013
IMG_2549
Foto Dej na Górnej #3 – Sukcesja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*