Niewielkie meble, stare książki, monety, szkło i porcelana, obrazy i biżuteria oraz wszelkiego rodzaju bibeloty – to wszystko będzie można pokazać i obejrzeć, przekazać i nabyć podczas Targu Staroci na Księżym Młynie organizowanym przez Ośrodek Kultury Górna w najbliższą niedzielę 25 sierpnia.

Stare budynki z czerwonej cegły, zabytkowa przestrzeń – to doskonałe warunki dla spotkania miłośników staroci, rzeczy dawnych i bardzo dawnych. Cykl wydarzeń tego typu to inicjatywa oddolna – pomysł pani Moniki Gajek, która złożyła projekt do Budżetu Obywatelskiego. Pomysł zyskała poparcie łodzian, którzy oddając swoje głosy zdecydowali o tym, że kiermasze staroci na Księżym Młynie doszły do skutku. Organizacji przedsięwzięcia podjął się Ośrodek Kultury Górna, który na Księżym Młynie często działa, ożywiając to niezwykłe miejsce na mapie Łodzi.

Przed nami ostatnie dwa z czterech wydarzeń w ramach tego cyklu. Zapraszamy w najbliższą niedzielę 25.08 oraz dwa tygodnie później – 15.09, zawsze w godzinach 12-15. Impreza każdorazowo cieszy się tak dużym zainteresowanie i serdecznym przyjęciem, że jest zwyczajowo przedłużana do późniejszych godzin, co pewnie wydarzy się i tym razem.
Księży Młyn, ul. Koci Szlak – teren rekreacyjny

wydarzenie towarzyszące: warsztaty artystyczne i koncert
ZAPISY WYSTAWCÓW: e-mail: ksiezymlyn@gorna.pl / tel. 512 262 090 koordynatorka Ewa Żochowska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
syrenaaa
III Piknik Nekielskiego Kluby Miłośników Syren i Warszaw
Parada Seniorów „Srebrna Fiesta”
zjazd
Łódzkimi Śladami Ziuka

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*