Tradycyjnie przed świętami w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się kiermasz i warsztaty ludowe. W tym roku – 15 grudnia w godz. 10-17. Wstęp wolny – warsztaty 5 zł.

Szukasz unikatowych prezentów na święta? Kup lub stwórz własne upominki podczas świątecznego kiermaszu sztuki ludowej połączonego z warsztatami tradycyjnych ozdób choinkowych.

Podczas kiermaszu zaproszeni twórcy – z terenu województwa łódzkiego, reprezentujący sztukę i rękodzieło ludowe – oferują do sprzedaży niepowtarzalne prace: rzeźby, wyroby hafciarskie, obrazy, wycinanki i karty, kwiaty z bibuły, wyroby z wikliny i ceramiczne, świąteczne pierniki, ręcznie malowane bombki, tradycyjne drewniane zabawki i inne.

W sprzedaży będą również świąteczne karty pocztowe z motywami sztuki ludowej – doskonała alternatywa dla oferty komercyjnej. Kiermaszowi towarzyszą Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych. Pod okiem twórców ludowych będzie można wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe, z bibuły, papieru i słomy oraz przygotować kartę świąteczną. Wstęp na warsztaty kosztuje 5 zł za godzinę. Organizator zapewnia materiały i opiekę merytoryczną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bailes
Piknik na Bałlesiu
LEGO_Choinka
Udekorujmy razem choinkę z klocków LEGO
vansshop
Vans Shop Riot 2015 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*