ekran_1920x880_rolkomaniaŚwięto rolkowych i wrotkowych maniaków z całej galaktyki wraca w wielkim stylu do Atlas Areny w Łodzi. Sześć godzin prawdziwej jazdy bez trzymanki, a w jej trakcie pokazy gwiazd, konkursy, testy sprawnościowe, ale przede wszystkim wyjątkowa zabawa od godziny 15.00 do 21.00.

Rolkomania to projekt od lat wspierający zapaleńców ośmiu kółek z całej Polski. Jego celem jest przede wszystkim inspirowanie kolejnych zainteresowanych tą formą aktywności. W ramach wydarzenia w Atlas Arenie uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw jazdy na rolkach i wrotkach, poskakać na rampach a nawet wypożyczyć rolki, wrotki, ochraniacze, kaski.

Dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania, to doskonała okazja do zabawy i zdobycia ciekawych nagród w licznych konkursach. Motywem przewodnim będzie  w tym roku retro-disco z muzyką lat osiemdziesiątych oraz wyborami królowej i króla dyskoteki. W sprawnej jeździe pomagać będzie Miejska Arena Kultury i Sportu  w Łodzi, Wrotkarnia Koło Wrotki oraz Let Me Help You Roll.

Jednym z instruktorów będzie Igor Gajos, którego pasją od ponad 20 lat są rolki. Specjalizuje się w agresywnej jeździe na rolkach. Po wielu latach jazdy postanowił zarażać innych swoją miłością do 8 kółek i dać to czego sam nie miał zaczynając swoją przygodę. Od roku prowadzi w Łodzi szkółkę rolkową LET ME HELP YOU ROLL. Udało mu się zorganizować wiele warsztatów, ferii dla dzieci oraz innych imprez, które łączą nas przez rolki. Jego celem jest zarażanie uczniów małych i dużych sportem, który jest przyjemny, rodzinny i przede wszystkim bezpieczny, jeśli wykonywany poprawnie oraz w odpowiednim sprzęcie.

Partnerem Wydarzenia są KołoWrotki. To jedyna łódzka wrotkarnia gdzie można wypożyczyć sprzęt i rolować do woli pod okiem profesjonalnych instruktorów. Oprócz wrotkowych disco, kursów, zajęć w-f’u i urodzin założycielki postanowiły uruchomić dojazd z wrotkami do klienta. Dzięki temu każdy na swoim evencie może cieszyć się wrotkową atrakcją. Instruktorzy z KołoWrotek będą uczyć jak stawiać pierwsze kroki na wrotkach.

Specjalnymi gośćmi ROLKOMANII będą Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski (Freestyle Slalom Skating). Jedni z najbardziej utytułowanych zawodników  na świecie mają na swoim koncie blisko 280 nagród z 90 międzynarodowych eventów w Polsce i za granicą. W latach 2015-2017 zajmowali Pierwsze Miejsce w Rankingu Światowym WSSA w kategorii Pair Slalom, tym samym będąc pierwszymi Polakami w historii tego sportu. Również jako pierwsi w historii zdobyli dla Polski Medale Mistrzostw Świata oraz Europy, których w sumie mają 20. Bezkonkurencyjni w kraju, mają na swoim koncie 26 tytułów Mistrzów Polski W 2012r. we Włoszech ukończyli kurs na Międzynarodowych Sędziów WSSA. Jedyni w Polsce certyfikowani Trenerzy WSSA Freestyle Slalomu, kurs ukończony w Londynie. Założyciele klubu Slalom Academy, których podopieczni już odnoszą sukcesy zdobywając medale na arenie międzynarodowej oraz w Polsce, m.in Mistrzostwo Polski w kategorii junior.

Sprzedaż biletów: ebilet.pl/rodzina/rekreacja/rolkomania/ lub na miejscu podczas wydarzenia
Bilety w cenie:
10 zł-ulgowy
20 zł-normalny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22. Targi Film Video Foto w hali EXPO
dzki_midzynarodowy_festiwal_piknikowy_20150517_1575420579
Międzynarodowy Festiwal Piknikowy Arturówek 2015
dzki_port_gier_115_20120721_1899805003
Kiermasz Gier Planszowych Używanych

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*