ROBOPARK to międzynarodowa wystawa robotów dla całej rodziny i wielki hit dla wszystkich fanów najnowszych technologii. Kolejna odsłona tego wydarzenia odbędzie się w dniach od 9 października do 15 listopada, kiedy to ROBOPARK odwiedzi Łódź. Wystawa pojawi się w CH Central 2.

Wszyscy odwiedzający wystawę będą mieli okazję spotkać aż 70 unikalnych robotów z całego świata. 20 z nich to całkowicie nowe egzemplarze – będące bywalcami najbardziej prestiżowych imprez high-tech na świecie.

Podczas wydarzenia dostępnych będzie 8 stref wirtualnej rzeczywistości, w których każdy gość otrzyma możliwośc przejechania się kolejką górską, zwiedzenia dna oceanu, a nawet podniesienia helikoptera – używając do tego wyłącznie siły własnego umysłu.

Na zwiedzających będą czekały również: teatr robotów, zawody sportowe (robosumo, robofutbol i roboboks), a także okazja skosztowania wyśmienitej kawy, zaserwowanej przez jedynego w swoim rodzaju robota-baristę.

Dodatkowe atrakcje będą stanowiły takie elementy, jak: taniec błyskawic w unikalnym Tesla-show, wyjątkowy pokaz hologramów, nauka latania dronami, możliwość zmierzenia się w pojedynku na miecze świetlne, a także dziesiątki innych, równie angażujących gier i zabaw.

Wszystkie wystawy i pokazy można zwiedzać na własną rękę lub skorzystać z pomocy profesjonalnego przewodnika. Co godzinę będzie organizowana bezpłatna wycieczka, podczas której przewodnik opowie o każdym robocie, jego unikalnych cechach, a nawet jego zastosowaniach w życiu codziennym.

Uzupełnieniem atrakcji będą warsztaty dla dzieci. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają wartościowe spotkania, podczas których będą mogli własnoręcznie złożyć kostium robota.

Ogromne zainteresowanie, jakim wystawa ROBOPARK cieszyła się w innych krajach, pokazuje, że świat innowacji i nowych technologii jest tak samo fascynujący dla dzieci, jak i dorosłych. Dlatego na naszą najbliższą wystawę do Łodzi zapraszamy ludzi w każdym wieku. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Bilety na nadchodzące wydarzenie można zakupić na stronie internetowej robo-park.pl, a także bezpośrednio przed wejściem na wystawę.

Dom Handlowy Central 2
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 (piętro 2), 93-457 Łodz

Od 9 października do 15 listopada

Wt-Pt: od 11-00 do 20-00
Sb-Niedz: od 10-00 do 19-00
w poniedziałki nieczynne

Zobacz także:

 

Miasto Robotów w Porcie Łódź (foto)

Roboty filmowe w Sukcesji (foto)

 

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Folk Festiwal
Modopolis – I Forum Mody Polskiej w Łodzi
mml35
Powrót do ziemi obiecanej – sentymentalna podróż rodziny Poznańskich

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*