promised_land_B1_poster.02Od 27 do 30 września w EC-1 odbywac się będzie Promised Land Art Festival. Jego celem jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do entuzjastów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży.

Dodatkowo 1 października odbędzie się dzień otwarty dla posiadaczy biletów Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier.

Prowadzący opowiedzą o szerokiej gamie metod twórczych, dokonają analizy ukończonych dzieł i projektów. Codzienne warsztaty będą okazją do zdobycia nowej wiedzy i doskonalenia umiejetności uczestników festiwalu Promised Land. Na oczach zgromadzonych uczestników ilustratorzy i rzeźbiarze będą tworzyć dzieła i na bieżąco je komentować. W ramach projektu Polska Grafika Cyfrowa, dla uczestników otwarta będzie wystawa promująca grafikę komputerową jako osobną dziedzinę sztuki. To wyjątkowa okazja do obejrzenia zwiastunów, filmów krótkometrażowych i materiałów z planu produkcji współtworzonych przez zaproszonych artystów.

W czasie konferencji prezenterzy i uczestnicy będą mieć do dyspozycji wschodnią część kompleksu, natomiast zachodnia część EC1 będzie otwarta dla zwiedzających i udostępniona do celów networkingowych.

Program Festiwalu można znaleźć tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wolontariat w rytmie hip-hop
dnigor2015
Dni Gór 2015 – informacje
utp
Uniwersyteckie Targi Pracy 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*