grafikaNawiedzają nas upały i wszyscy myślimy o wakacjach i wypoczynku na plaży. Piotrkowska 217 wychodzi naprzeciw tym marzeniom – 4-6 sierpnia, czyli od piątku do niedzieli przywitamy łodzian Kulinarnym Festiwalem Ryb i Owoców Morza Pozdrowienia znad morza.

Naszych gości przeniesiemy w świat wspomnień urlopowych –  przede wszystkim jeśli chodzi o nadmorskie smaki. W trakcie trwania festiwalu restauracje w Strefie Piotrkowska 217 przygotują unikatowe dania tematyczne w festiwalowej cenie.  Wszystkie pomysły będą oparte na trudno dostępnych i luksusowych rybach, skorupiakach i owocach morza. Chętni będą mogli spróbować np. ravioli z homarem, smażonych kalmarów, czy japońskiej zupy ramen. Każde danie festiwalowe w porcji degustacyjnej będzie można dostać w przedziale cenowym 15-20 zł.

Ponadto w sobotę i niedzielę od godzin porannych zapraszamy na FISH MARKET. W centrum Polski trudno dostać świeże i dobre ryby; dlatego – odpowiadając na potrzeby – zorganizowaliśmy wyjątkową atrakcję na terenie Strefy Piotrkowskiej 217. W specjalnie przygotowanym basenie, pływały będą żywe liny, karpie i amury z Gospodarstwa Rybackiego „Wichrowa Dolina”.  Natomiast w Aya Food Truck będzie można dostać rzadko spotykane ryby słonowodne i owoce morza. To wyjątkowy dystrybutor, który umożliwi nam kupno tuńczyka niecałe 24 h po złowieniu w oceanie.

Formułę kulinarną dopełniają inne nadmorskie rozrywki. Na Piotrkowskiej 217 rozegramy turniej w znane z nadmorskich bulwarów gry: cymbergaja i trambambule. Strefę gier stworzy Jupi Park.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
festiwal_kutlur
Festiwal Kultury Chrześcijańskiej 2012 – program, informacje
FotCHTulipan2_2
III edycja Wielkiego Sprzątania w Tulipanie
targifoto
Targi Film Video Foto 2016 – informacje
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*