Targi_1Port Łódź zaprasza na walentynkową edycję targów mody z cyklu Polska Szafa by Fashion Meeting. Podczas wydarzenia będzie można kupić piękne, oryginalne i najwyższej jakości ubrania i akcesoria bezpośrednio od projektantów.

W najbliższy weekend 4 i 5 lutego na Targach Mody Niezależnej W Atrium Portu Łódź pojawią się wystawcy oferujący nietuzinkowe i wyszukane ubrania, biżuterię oraz dodatki – także do domu. Młodzi polscy projektanci oraz designerzy zaprezentują na targach kolekcje dla kobiet, mężczyzn, jak również dla dzieci. Swoje autorskie projekty przedstawią m. in. marka Bucle Katarzyny Pokorskiej, charakteryzująca się subtelnym łączeniem wzorów i kolorów, MeMola oferująca proste formy ubrań z wysokogatunkowych dzianin w stonowanych odcieniach,
a także Senweniu z unikalną bielizną wykonaną hand made z limitowanych koronek w małych seriach. Na targach pojawią się również projektanci unikatowych toreb Anna Małyszek oraz d’Art. Nie zabraknie też autorskiej biżuterii Djenka czy artystycznego rękodzieła od Decor House.

Artykuły dostępne na Targach Mody Niezależnej w Porcie Łódź wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz nieszablonowymi fasonami. Projektanci dbają o najdrobniejsze detale, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że zyskują w swoich szafach produkty nie tylko modne, ale również najwyższej jakości.

Targi Mody Polska Szafa odbędą się w najbliższy weekend – 4 i 5 lutego w godzinach pracy Centrum, w Atrium przy sklepie IKEA.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Logo_MKiDN_RP
Rozwój infrastruktury Domu Literatury w Łodzi
_stereotypy
STEREO/TYPY
mural_so_2_20110621_2013709776
Galeria Urban Forms poszukuje wolontariuszy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*