OFF_Pinaupcolada_fotoSklep 5080st. Peggy’s Boutique oraz marka odzieżowa Pu-Si szykują wielkie święto dla wszystkich miłośniczek stylu pin up oraz pinacolady. W sobotę (2 lipca, godz. 13:00-20:00) w OFF Piotrkowska Center pinacolada będzie lała się strumieniami, a panie mogą przejść metamorfozę w plakatową pin up girl.

W programie imprezy znalazły się metamorfozy, czyli porady stylistki – Marta Sidoruk podpowie, jak wybrać dla siebie z tego stylu, to co najlepsze, by się ubrać, a nie przebrać. Ponadto stylowe fryzury, o które zadba Karolina Zajkowska, charakterystyczne makijaże za sprawą Joanny Wilińskiej. Metamorfozy na fotografiach uwieczni na okolicznościowej ściance Fotoplastykon. 5080st. Peggy’s Boutique oraz Pu-Si tego jedynego dnia dorzucają 10% rabatu na cały asortyment oraz pinakoladę dla każdej klientki! Dobra zabawa gwarantowana – organizatorki zapraszają na piknik, który rozłoży się na wprost butiku, na górce kina plenerowego. Będzie można zagrać m.in. w badmintona, a o odpowiedni klimat i dobre nastroje zadba pinacolada serwowana w specjalnej promocyjnej cenie przez koktajlbar Spaleni Słońcem.

Czego chcieć więcej? Wakacje, pin up girls i pinacolada!

5080st. Peggy’s Boutique – sklep adresowany głównie do kobiet, które pragną w elegancki sposób podkreślić swą kobiecość. Odzież damska, szeroki wybór sukienek, spódnic, bielizna w starym stylu, akcesoria w postaci kapeluszy, toczków, a wszystko uzupełnione prawdziwymi vintage perełkami w postaci toreb i biżuterii. Najmocniejszą stroną oferty sklepu jest postawienie na kobiecość, unikatowość oraz jakość.

Pu-Si – to marka dla kobiet, które kochają retro i pin-up. Kolekcje nawiązują do stylu lat 50. Są wykonane głównie z jeansu i nowoczesnych tkanin naturalnych, których wzory są tworzone specjalnie dla Pu-Si. Każdy projekt dostosowany jest do indywidualnej sylwetki, tak aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lpg39
Łódzki Port Gier 39
wycieczki
Łódź od drugiego wejrzenia – cykl wycieczek
retrosp
Retrospekcja lata 80. w Pop’n’Art

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*