pinupW sobotę, 13 kwietnia o godz. 20 (otwarcie drzwi o 19) rozpocznie się druga edycja  Pin up & Burlesque Party w Dekompresji. Wstęp wynosi 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu imprezy.

Druga edycja Pin Up & Burlesque Party to jeszcze większa dawka zmysłowości i rock’n’rolla. Podczas tego wieczoru obejrzycie pokazy burleski w wykonaniu wyjątkowej Betty Q oraz Red Julietty. Do tańca porwie Was zespół Monkey and The Baboons,. Wśród pozostałych atrakcji znalazły się Wybór Królowej i Króla Balu – najciekawiej wystylizowana uczestniczka i uczestnik imprezy otrzymają od Organizatorek specjalne upominki. W trakcie imprezy będzie można zrobić sobie fotografię w stylu retro – z uroczym księżycem w tle. Podczas afterparty zagrają: DOUBLE TROUBLE DJs Team oraz DJ Newman.

Betty Q – prekursorka burleski w Polsce, od 2010 roku prowadzi zajęcia w warszawskiej szkole OH LALA. W 2011 roku odbył się pierwszy pokaz kolektywu Betty Q & Crew ( w składzie: Betty Q, Pin Up Candy, Shy Poly oraz Sailor Kitty). Później do grupy dołączyły Sugar i Juicy Jane, a Pin Up Candy rozpoczęła solową karierę. Od jesieni 2012 roku Betty Q występuje regularnie ze spektaklem w Klubie Komediowym Chłodna. Do zespołu dołączyła Misty A oraz Coco De Chocoloat. W maju 2013 Betty Q wystąpi podczas London Burlesque Festiwal.

Red Juliette – instruktorka tańca i tancerka stylów: broadway jazz, latin, burlesque. Na scenie występuję od ponad 10 lat, w przeszłości związana min. z formacją Show Burlesque.

Trzecia artystka, która pokaże swoje ogniste show – Lola DeVille – fireshow połączony z elementami burleski.

Monkey and The Baboons – to nowy projekt muzyków związanych z zespołem Pavulon Twist. Zespól został powołany do życia latem 2011 w Warszawie. Tym razem na warsztat wzięli czyste klasyczne rock’n’rollowe.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lato_zet_i_dwjki_20140825_1404425211
Dni miast województwa łódzkiego 2015
plakat444
Festyn Czas na Zdrowie
natalia_kukulska_20110516_1272219497
Święto Łodzi 2012 – Największy Dancing w Mieście

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*