unnamedZapraszamy na największą i jedyną taką imprezę w Łodzi. Szósta edycja Pin Up & Burlesque Party odbędzie się 1 października 2016 roku w eleganckich wnętrzach klubu Scenografia.

Burleska to najważniejszy punkt programu, dlatego w trakcie szóstej edycji nie zabraknie gorących występów na najwyższym poziomie:

Pokazy burleski
Colette Collerette (BRUKSELA)
Betty Q (PL)
Juicy Jane (PL)

Newcomers
Vila Vanilla (PL)
Maggie Rabbit (PL)
Scarlet del Acosta (PL)

Prowadzenie: Betty Q

Tym razem mocniejsza dawka punk’n’roll w wykonaniu warszawskiego zespołu Tiger Skull

Afterparty
dj set by Oldstyle
rockabilly, hillbilly, be bop, boogie-woogie

Pozostałe atrakcje dla uczestników
Loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami
Upominki dla najciekawiej wystylizowanych uczestników
Nagróda główna – bon zakupowy o wartości 250 zł ufundowany przez sklep z odzieżą pin up/ rockabilly/retro Brit Style

Kącik fotograficzny Fottoo.pl – zrób sobie profesjonalne zdjęcie!

Zabytkowe samochody – Retro Pasjonaci – Łódź

BILETY
Płatność wyłącznie online! Odbiór w dniu imprezy!
W dniu imprezy – 40 zł (bilety dostępne przy wejściu)

O artystkach:

Colette Collerette – międzynarodowa artystka burleski, która uciekła z filmu niemego, zachwyci Was humorem oraz wdziękiem w dekadenckim stylu. Zwyciężczyni “Triple Crown” na World Burlesque Games w 2013 roku. Laureatka drugiego miejsca “International Newbies” WBG13. Zainspirowana epoką jazzu, kabaretami Republiki Weimerskiej oraz słynnym the Ziegfeld Follies złapie Was w zmysłową podróż w czasie!

Betty Q – pierwsza polska performerka burleski. Porca Papessa 2013, półfinalista „Mam Talent.” Współpracuje m.in. z kabaretem „Pożar w burdelu”. Nauczycielka burleski i założycielka Warsaw Burlesque by Betty Q. Autorka choreografii do filmów. Organizatorka Polish Burlesque Festival i Naked Girls Reading Warsaw.

Juicy Jane – członkini kolektywu Betty Q & Crew. Regularnie występuje w kraju i zagranicą, Reprezentuje polską burleskę na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Rzymie, Mediolanie, Amsterdamie. Zdobywczyni trzech medali w prestiżowych międzynarodowych zawodach Burlypicks. Modelka i wielbicielka mody retro i stylu pin up.

Newcomers:
Vila Vanilla – Postać z Warszawy, lat 26 z przeszłością multi- artystyczną. Typowe enfant terrible stworzone z rodziców lekarzy postanowiła iść wbrew systemowi i zająć się sztuką. Studiowała grafikę, aktorstwo, właśnie kończy śpiew na Uniwersytecie Muzycznym im Fryderyka Chopina w Warszawie by już za rok stać się pełnoprawną ‘panią śpiewaczką’. Dlatego jej burleska nie ma nic wspólnego z operą 😉 Vila lubi ładne, rzewne liryczne, waniliowe piosenki wplecione w równie liryczne, rzewne i waniliowe obrazki. Vila lubi waniliowe efekty, waniliowe wzruszenia i waniliowe “ochy i achy”….ale Vila dopiero startuje i z każdym następnym numerem może zmienić zdanie i dodać trochę ostrzejszych przypraw.

Maggie Rabbit jest uczennicą Betty Q – w akademii od prawie 2 lat, a na burleskowej scenie od pół roku. Prywatnie na scenie od lat, gdyż jest śpiewaczką operową koncertującą w kraju i zagranicą (m.in. w Chorwacji czy Włoszech). Śpiewa głównie w Warszawie, tam też zwykle można zobaczyć jej cycki w show produkowanych przez Betty Q. Kocha czekoladę i marzy o Mini Cooperze w jednorożce.

Scarlet del Acosta – jest świeżynką w roli performerki burleski, jednak zna tę scenę “od podszewki” jako wielokrotna współorganizatorka burleskowych wydarzeń, konferansjerka oraz stage kitten, a przede wszystkim managerka tego światka. Mistrzyni mokrych snów i suchych żartów.

ORGANIZACJA
Vintage Girl & Lady in black

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
X Festiwal Warsztatów Pro Bono
Uchwyc_raka
Uchwyć Raka – Warsztaty Fotograficzne
IMG_7231
Light Move Festival 2015 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*