peczakczaplakatok-04Już w marcu odbędzie się PechaKucha Night Łódź vol. 3 Do 27 lutego organizatorzy czekają na zgłoszenia.

PechaKucha to forma prezentacji, której pomysłodawcami są architekci Astrid Klein i Mark Dytham z Klein Dytham Architecture. Pierwsza PechaKucha odbyła się w TOKIO w 2003 roku, obecnie jest organizowana w ponad 300 miastach na całym świecie.

Nazwa “PechaKucha” pochodzi od japońskiego słowa pogawędka,a wymawiać ją należy “peczakcza”.

PechaKucha jest imprezą otwartą i niekomercyjną. Prezentować może się każdy, kto ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia – wiek, status zawodowy czy materialny są bez znaczenia – liczy się inwencja! PechaKucha ma być okazją do spotkań ludzi twórczych, do pokazania ciekawych projektów szerszej publiczności i swobodnej wymiany myśli.

Uczestnicy prezentują swoje pomysły wg. prostego schematu: 20 × 20, czyli 20 slajdów po 20 sekund na jeden slajd, co daje w sumie 6 minut i 40 sekund prezentacji. Tematem może być na przykład właśnie utworzona kreatywna przestrzeń, budynek, projekt mebli, kampania reklamowa, kolekcja ubrań, grafika, nowy event, inicjatywa społeczna, czy po prostu pomysł, o którym powinien dowiedzieć się cały świat.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: pechakucha.ldz@gmail.com

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
magicfestival
Magic Festiwal 2015 – informacje
Viva_Flamenco_plansza_2010_mailing
Viva Flamenco 2010 – informacje
festiwal_17_baner3464x1606-cmyk
XVIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*