pks_103Ruszył nabór uczestników do letniej edycji PechaKucha Night Łódź, która odbędzie się 29 lipca 2011 roku o godzinie 21:00 na Letnisku Księży Młyn w willi Grohmana (ul. Tylna 9/11).

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy proszą o przesłanie zgłoszenia do 20 lipca na adres: pechakucha.ldz@gmail.com

Należy dołączyć następujące informacje:
– imię i nazwisko
– wiek
– czym się zajmujesz, gdzie pracujesz
– dane kontaktowe: telefon, e-mail, strona www
– krótki opis planowanej prezentacji + 3 przykładowe JPG

Zakwalifikowane osoby będą zobligowane do przesłania pełnej prezentacji do 25 lipca.
 
PechaKucha to forma prezentacji, której pomysłodawcami są architekci Astrid Klein i Mark Dytham z Klein Dytham Architecture. Pierwsza PechaKucha odbyła się w TOKIO w 2003 roku, obecnie jest organizowana w ponad 400 miastach na całym świecie.  Nazwa “PechaKucha” pochodzi od japońskiego słowa pogawędka, a wymawiać ją należy “peczakcza”.

PechaKucha jest imprezą otwartą i niekomercyjną. Prezentować może się każdy, kto ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia – wiek, status zawodowy czy materialny są bez znaczenia – liczy się inwencja! PechaKucha ma być okazją do spotkań ludzi twórczych, do pokazania ciekawych projektów szerszej publiczności i swobodnej wymiany myśli.

Uczestnicy prezentują swoje pomysły wg. prostego schematu: 20 × 20, czyli 20 slajdów po 20 sekund na jeden slajd, co daje w sumie 6 minut i 40 sekund prezentacji. Tematem może być na przykład właśnie utworzona kreatywna przestrzeń, budynek, projekt mebli, kampania reklamowa, kolekcja ubrań, grafika, nowy event, inicjatywa społeczna, czy po prostu pomysł, o którym powinien dowiedzieć się cały świat.
 
PechaKucha Night Łódź Summer organizowana jest przez Grupę CUKIER oraz Letnisko Księży Młyn. Więcej informacji na: http://pechakuchalodz.blogspot.com/,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
skazonabaza
Skażona Baza – Run or Death
Piwowary 2018 – informacje
zamienodpady
Zamień Odpady na Kulturalne Wypady

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*