Koncerty z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS ruszają pełną parą we wrześniu! Szlagierowe Gwiazdy Telewizji TVS zawitają do Łodzi już 15 września.

Parada Gwiazd Telewizji TVS to niesamowite, muzyczne doznanie. Na scenie spotykają się największe szlagierowe gwiazdy, a eventy prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Koncerty odbywają się cały rok – w najróżniejszych miastach w Polsce spotykamy się z widzami TVS i pasjonatami muzyki szlagierowej.

Tegorocznej jesieni Parada Gwiazd Telewizji TVS zawita do Łodzi – koncert odbędzie się już 15 września w Teatrze Dom przy ul. Piotrkowskiej. Wydarzenie poprowadzi Mirosław Riedel. Kto wystąpi? Kola&Jula, Bernadetta Kowalska, Tomasz Calicki, Mona Lisa, Metrum Reni&Marco

Koncert rozpocznie się o 16:00. Bilety dostępne są do nabycia na www.kupbilecik.pl. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS, śledź fan page Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Facebooku – https://www.facebook.com/szlagierowestudionagran/ .

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
brazylia
Brazylijski Piknik w Parku Julianowskim
vetmedica_logo
XII Targi Medycyny Weterynaryjnej Vetmedica
sjesta2
Sjesta w Julianowskim – II odsłona

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*