6 stycznia o godz. 11 na Placu Wolności rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Weźmie w nim udział ponad 200 aktorów, żywe zwierzęta i barwny korowód kolędników.

O godz. 11.00 rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego na placu Wolności. O godz. 12.00 wyruszamy ulicą Piotrowską, by na godz. 13.00 dotrzeć na plac katedralny, gdzie wystąpi Arka Noego z najpiękniejszymi polskimi kolędami.

W niedzielę (6.01) odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Biegu Trzech Króli. Wydarzenie stało się już łódzką tradycją, podobnie jak lokalizacja – po raz kolejny start i meta biegu będą miały miejsce na rynku Manufaktury. Trasa Biegu Trzech Króli ma 5 kilometrów i prowadzi z Manufaktury, ulicami Zachodnią/Kościuszki, Zamenhofa do Piotrkowskiej i pl. Wolności, a potem z powrotem na rynek w Manufakturze. Dystans pozwala na udział w biegu nawet tym, którzy nie trenują regularnie.

Z roku na ro bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem. – W tym roku na linii startu stanie 2 500 uczestników – mówi Robert Blesiński, organizator biegu. – Ze względu na liczbę uczestników, prosimy by pakiety startowe odbierać już w sobotę. Biuro zarodów będzie się mieścić na parterze przy wejściu na food court (obok restauracji Bierhalle) w sobotę (5.01) w godzinach 15-20, oraz w niedzielę (6.01) w godzinach 12:30-16:30.

W niedzielę warto przyjść na rynek Manufaktury by kibicować zawodnikom – każdy biegacz wie, jak ważny i motywujący jest taki doping. Od godziny 15 na rynku Manufaktury zaplanowano wydarzenia towarzyszące: około 15:40 wystąpi chór Cantylena z koncertem kolęd, a chwilę później rozgrzewkę dla wszystkich uczestników poprowadzą trenerzy z Saturn Fitness. W niedzielę Food court będzie czynny od 12 do 20. Czynny będzie też domek gastronomiczny na rynku.

Harmonogram 3. Biegu Trzech Króli Łódź
– 16.30 – zamknięcie biura zawodów
– 17.00 – start do biegu na 5 km
– 17.15 – powitanie pierwszych zawodników na mecie
– 17.45 – zamknięcie trasy biegu
– 17.45 – wręczenie nagród na scenie dla zwycięzców kategorii OPEN K i M
– 18.00 – dekoracje na scenie zawodników poszczególnych kategorii wiekowych
– 18:30 – zakończenie imprezy


 

  W związku z uroczystością Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2019 r. w godzinach ok. 11:40 – 12:20 zostanie wyłączony z ruchu pl. Wolności. Zmieni się przebieg linii tramwajowych 4,15,17 oraz autobusowych 59, 73 i 78.

linia 4 z pętli cm. Zarzew do skrzyżowania Kilińskiego – Pomorska bez zmian, następnie: Kilińskiego, Północną, Ogrodową, Zachodnią, Zgierską i dalej stałą trasą.

zmiana obowiązuje dla dwóch kierunków jazdy

linie 15,17 z pętli Chojny Kurczaki i Chocianowice IKEA do skrzyżowania Legionów – Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią, Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Pomorską i dalej stałą trasą.

zmiana obowiązuje dla dwóch kierunków jazdy

linie 59, 73, 78 z pętli Radogoszcz Wsch., Aleksandrów Ł., Radogoszcz Zach. do przystanku Zachodnia-Manufaktura bez zmian a następnie objazd przez Zachodnią, Legionów, Gdańską,, Próchnika, Zachodnią i od Legionów powrót na swoje trasy

Przystankiem końcowym będzie przystanek Zachodnia – Legionów (1400).

Na trasach objazdu tramwaje i autobusy zatrzymują się na przystankach właściwych dla swojej trakcji.

 

 

 

wydłużenie czasu obowiązywania objazdu po ul. Piotrkowskiej w związku z Orszakiem Trzech Króli

Zakończenie uroczystości Orszaku Trzech Króli jest planowane na godz. ok. 14:30, dlatego objazdy linii tramwajowych ulicą Piotrkowską oraz kursowanie linii Z11 będzie wydłużone do tej godziny

Orszak Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2019 r.

  

W związku z organizowanym Orszakiem Trzech Króli na trasie Pl. Wolności – Piotrkowska – Archikatedra Łódzka na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela) w godz. około 12:30 – 13:30 ulegną zmianie trasy tramwajów linii 2, 3, 6, 7, 11B, 14. Jednocześnie uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza linia Z11.

Kierowanie w kier. północnym nastąpi od godz.:

–          godz. 12:10 – pociąg  2/1 przy Przybyszewskiego – Kilińskiego,

–          godz. 12:24 – pociąg  6/2 przy Piotrkowska – Pl. Niepodległości,

–          godz. 12:14 – pociąg 11/5 przy Pabianicka – Rondo Lotników Lwowskich.

Kierowanie w kier. południowym nastąpi od godz.:

–          godz. 12:26 – pociąg  6/5 przy Piotrkowska-Centrum,

–          godz. 12:32 – pociąg 11/1 przy Zachodnia-Legionów.

linia 2   TEOFILÓW – Aleksandrowska, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki,
Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego,
Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA (obsługa taborem 2x805Na – w związku z Biegiem Trzech Króli)

linia 3   MARYSIN WARSZAWSKA – Warszawska, Łagiewnicka, Dolna, Zgierska,  Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW

linia 6   DOŁY – Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, pl. Reymonta, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI

 

     linia 7 KOZINY – Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Zachodnia, Kościuszki,
Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Piotrkowska – PLAC NIEPODLEGŁOŚCI

    linia 11B          HELENÓWEK – Zgierska, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA (obsługa taborem 2x805Na – w związku z Biegiem Trzech Króli)

    linia 14             RETKINIA – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Rydza Śmigłego, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

Zmiany tras obowiązują w obu kierunkach jazdy

    

Tramwaje na trasach objazdu zatrzymują się na istniejących przystankach

 

Podczas przejścia uczestników Orszaku Trzech Króli ul. Piotrkowską na odcinku pl. Wolności – Mickiewicza (w godz. ok. 12 – 12:30) mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na trasach poprzecznych.

Autobusowa komunikacja zastępcza Z11

     linia Z11         RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH – Pabianicka, Piotrkowska, Czerwona, Wólczańska, Mickiewicza, Kościuszki – KOŚCIUSZKI MICKIEWICZA

KOŚCIUSZKI MICKIEWICZA – Kościuszki, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka – RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH

Autobusy linii Z11 będą zatrzymywały się na nw. przystankach autobusowych:

w kierunku północnym:

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Pabianicka – Wólczańska

–          Piotrkowska – pl. Niepodległości

–          Piotrkowska – Czerwona

–          Wólczańska – Czerwona

–          Wólczańska – Skorupki

–          Wólczańska – Radwańska

–          Kościuszki –  Mickiewicza

w kierunku południowym:

–          Kościuszki – Mickiewicza

–          Kościuszki – Radwańska

–          Wólczańska – Skorupki

–          Wólczańska – Czerwona

–          Czerwona – Piotrkowska

–          Piotrkowska – pl. Niepodległości

–          Pabianicka – Wólczańska

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Paderewskiego – Zaolziańska (przed skrzyżowaniem tymcz.)

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

Obsługa taborowa 4 autobusy przegubowe: 2 autobusy z EA-1 i 2 autobusy z EA-2

Autobusy z EA-1 rozpoczną kursowanie od Kościuszki/ Mickiewicza

–          pierwszy autobus o godz. 12:35 drugi autobus o godz. 12:45

Autobusy z EA-2 rozpoczną kursowanie od Pabianicka/Rondo Lotników Lwowskich

–          pierwszy autobus o godz. 12:20, drugi autobus o godz. 12:30

Decyzję o powrocie tramwajów na właściwe trasy po zakończeniu uroczystości podejmą pracownicy służb nadzoru ruchu w uzgodnieniu z organizatorem i policją.

funkcjonowanie komunikacji miejskiej podczas „Biegu Trzech Króli” w dniu 6 stycznia 2019 r.

W dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela), w godz. ok. 16:00 – 18:00, na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu, odbędzie się „III Bieg Trzech Króli” na trasie: CH Manufaktura, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Piotrkowska, Plac Wolności, Nowomiejska, Ogrodowa, CH Manufaktura. W związku z powyższym ulegną zmianie trasy linii 2, 3, 4, 6, 9B, 11B, 12, 13, 15, 17, 43A, 43B, 59, 73, 78, 80, 83, 86A, 86B, 87A, 87B, 96.

linia 2 z pętli Teofilów do skrzyżowania Limanowskiego / Włókniarzy bez zmian, następnie: Włókniarzy, Legionów, Zachodnią, Kościuszki i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 3 z pętli Marysin Warszawska do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie: Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

linia 4 z pętli Helenówek do pl. Kościelnego bez zmian, następnie: Wojska Polskiego, Franciszkańską, Kilińskiego i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 6 z pętli Doły do skrzyżowania Franciszkańska / Północna bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

linia 9B z pętli Olechów do węzła dw. Łódź Fabryczna bez zmian, następnie:  Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zieloną i dalej obecną trasą.

z pętli Zdrowie do skrzyżowania Zielona / Kościuszki bez zmian, następnie Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Węglowa, Tramwajowa, Narutowicza i dalej obecną trasą.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

linia 11B z pętli Helenówek do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 12 z pętli Stoki do węzła Łódź Fabryczna bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zieloną i dalej obecną trasą.

z pętli Retkinia do skrzyżowania Zielona / Kościuszki bez zmian, następnie Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Węglowa, Tramwajowa, Narutowicza i dalej obecną trasą.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowy pociąg ET-1

linia 13 z pętli Teofilów do skrzyżowania Limanowskiego / Włókniarzy bez zmian, następnie: Limanowskiego, Zachodnią, Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

linia 15

podział na dwa odcinki:

Wariant północny:

 

STOKI – działki, Pomorska – PL. WOLNOŚCI

Wariant południowy:

 

CHOJNY KURCZAKI – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowe 2 pociągi

z  ET-2

 

linia 17

podział na dwa odcinki:

Wariant północny:

TELEFONICZNA ZAJEZDNIA – działki, Pomorska – PL. WOLNOŚCI

Wariant południowy:

CHOCIANOWICE IKEA – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

 

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowe 2 pociągi

z  ET-2

linie 43 A, B z Lutomierska / Konstantynowa Ł. do skrzyżowania Legionów / Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią, Kościuszki, Mickiewicza, Piotrkowską do pętli pl. Niepodległości.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

  LINIE AUTOBUSOWE
linia 59 z pętli Radogoszcz Wsch. do skrzyżowania Zgierska / Dolna bez zmian, następnie Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską i dalej obecną trasą w kierunku Radogoszcza Wsch.
linia 73 z pętli Radogoszcz Zach. do skrzyżowania Zgierska / Dolna bez zmian, następnie Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską i dalej obecną trasą do pętli Radogoszcz Zachód.
linia 78 z Aleksandrowa Ł. do skrzyżowania Drewnowska / Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią, Drewnowską i dalej obecną trasą.
linia 80 z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot / Kilińskiego bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Retkinia do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystanku

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

Uwaga: Dla linii 80 w dniu 6 stycznia obowiązuje wcześniej objazd w związku z zamknięciem ulicy Tuwima

linia 83 z pętli Nowa / Tuwima do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

 

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Cm. Szczecińska do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego, Przędzalnianą, Tuwima do pętli Tuwima/Nowa

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

Uwaga: Dla linii 83 w dniu 6 stycznia obowiązuje wcześniej objazd w związku z zamknięciem ulicy Tuwima


linie 86A, 86B
z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Próchnika / Zachodnia bez zmian, następnie ul. Zachodnią, Więckowskiego i dalej obecnymi trasami w kierunku os. Retkinia.
linie 87A, B z pętli Żubardź do skrzyżowania Drewnowska / Karskiego bez zmian, następnie: Drewnowską, Zachodnią, Lutomierską, Zgierską, Nowomiejską, Północną i dalej obecną trasą.

z pętli Doły Smutna / Telefoniczna Zajezdnia do skrzyżowania Ogrodowa / Zachodnia bez zmian, następnie Zachodnią, Drewnowską i dalej obecną trasą.
Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy Zgierska – Stary Rynek w kier. pd.

linie 96 z pętli Teofilów Rojna do skrzyżowania Lutomierska / Zachodnia bez zmian, następnie Lutomierską, Zgierską, Nowomiejską, Północną, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r. i dalej obecną trasą.

Z pętli Janów do skrzyżowania Kilińskiego / Rewolucji 1905 r. bez zmian, następnie Kilińskiego, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą.

Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy Zgierska – Stary Rynek w kier. pd.

  1. Obsada taborowa linii: 2, 4, 11B, 12, 15 i 17 w dniu 6 stycznia 2019 r. składy 2X805Na. Ponadto na liniach 3,9B,12,15,17,43A,B będą kursowały dodatkowe pociągi – łącznie dodatkowo do obsady niedzielnej 8 pociągów.

Niektóre zapisy odwołują się do tego komunikatu:

czasowe wstrzymanie ruchu na ul. Tuwima na odcinku Kilińskiego – Sienkiewicza w dniach 5-6 stycznia 2019 r.

                                          

W związku z pracami dźwigowymi prowadzonymi na wysokości posesji Tuwima 32 (pomiędzy Kilińskiego i Sienkiewicza) na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu od wyjazdów w dniu 5 stycznia 2019 r. (sobota) do godz. ok. 16:00 w dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela) zmianie ulegną trasy autobusów linii 80, 83, N8.

linia 80 z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tuwima i dalej obecną trasą.

z pętli Retkinia do skrzyżowania Tuwima – Sienkiewicza bez zmian, następnie Sienkiewicza, Narutowicza, Kilińskiego, Nawrot i dalej obecną trasą.

w trakcie objazdu (związanego z zamknięciem ww. odcinka ul. Tuwima) autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych oraz na tymczasowym Sienkiewicza – Tuwima (4852) w kier. północnym.

Uwaga: dodatkowo w dniu 6 stycznia 2019 r. w godz. ok. 16-18 odbędzie się III Bieg Trzech Króli. W związku z powyższym w ww. godzinach objazd linii 80 zostanie poprowadzony następującymi ulicami:

z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot / Kilińskiego bez zmian, następnie  Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Retkinia do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie  Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystanku

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

linia 83 z pętli Tuwima/Nowa do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tuwima i dalej obecną trasą.

z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Tuwima – Sienkiewicza bez zmian, następnie Sienkiewicza, Narutowicza, Kilińskiego, Nawrot i dalej obecną trasą.

w trakcie ww. objazdu (związanego z zamknięciem odcinka ul. Tuwima) autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych oraz na tymczasowym Sienkiewicza – Tuwima (4852) w kier. północnym.

Uwaga: dodatkowo w dniu 6 stycznia 2019 r. w godz. ok. 16-18 odbędzie się III Bieg Trzech Króli. W związku z powyższym w ww. godzinach objazd linii 83 zostanie poprowadzony następującymi ulicami:

z pętli Tuwima/Nowa do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie ul. Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie ul. Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego, Przędzalnianą, Tuwima do pętli Tuwima/Nowa

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

linia N8 z dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Rodziny Poznańskich – Kilińskiego autobusy pojadą bez zmian, następnie ulicami: Kilińskiego, Narutowicza, Sienkiewicza, Tuwima i dalej stałą trasą.

zmiana trasy w podanym kierunku jazdy

Po godz. 18 w dniu 6 stycznia 2019 r. autobusy powrócą na swoje dotychczasowe trasy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzki Port Gier 41
kiermasz
Kiermasz na pożegnanie wakacji!
targi
Targi Mody Niezależnej „Polska Szafa” by Fashion Meeting

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*