targislubneJesienna edycja Łódzkich Targów Ślubnych odbędzie się 12 listopada w godz. 10-17  w Hali EXPO.

Łódzkie Targi Ślubne odbywają się w Łodzi już od 12 lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę Expo obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza – idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji w której mamy nadzieję że zostaniemy już na dłużej.

Każdego roku nasze targi odwiedza ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Pod jednym dachem gromadzimy najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, obrączki ślubne, najmodniejsze zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz wiele innych firm oferujących usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela.

Łódzkie Targi Ślubne to nie tylko stoiska firm ślubno-weselnych, ale również mnóstwo wspaniałych atrakcji dla narzeczonych, w tym: pokazy mody ślubnej, konkursy z wartościowymi nagrodami, prezentacje samochodów do ślubu i wiele, wiele innych…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mikroffon_logo
II Wojewódzki Konkurs Muzyczny pt. „Mikr-off-on”
plakat_BYLE_DO_WIOSNY_KJUSTKA_b2
Byle do wiosny: Katarzyna Justka
towarymaj
Towary – VIII edycja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*