festiwalpiwaOd 26 do 28 sierpnia, w godz. 12-24, na terenie Hotelowego Kompleksu Leśnego Arturówka odbędzie się trzecia edycja Łódzkiego Festiwalu Piwa. Wstęp wynosi 5 zł.

Na terenie dużego, ogrodzonego terenu ok. 19.000 m2 tuż przy zbiorniku wodnym, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego prawie w centrum Łodzi, będzie można posmakować różnego rodzaju piw z różnych browarów z całej Polski. Charakter i rodzaj imprezy polegać ma na biesiadowaniu w scenerii lasu dębowego przy odpowiedniej muzyce.

Festiwal Piwa ma na celu przedstawienie  walorów wizualnych, estetycznych i smakowych produktów oraz innych przedmiotów oferowanych na festiwalu przez wystawców. Liczymy, iż w trakcie festiwalu przybędzie mnóstwo ludzi w różnym wieku.

Do udziału w Łódzkim Festiwalu Piwa zaproszone będą browary regionalne, rzemieślnicze, kontraktowe, restauracyjne, mini browary, multipuby oraz firmy mające wpływ na poprawienie lub poszerzenie oferty dla piwowarstwa w Polsce. Każdy miłośnik złotego napoju znajdzie coś dla siebie wśród wystawianych rożnych gatunków piwa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC02478
Dni Kariery 2010 – informacje
energiakultury
Energia Kultury 2016
Akademickie Targi Pracy 2019 w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*