plakat_fina__owy_komprOd 4 lat Łódzka Fabryka Prezentów zaprasza 6 grudnia łódzkie dzieci do produkcji prezentów świątecznych. Do tej pory „wyprodukowano”: anioły z masy solnej, prezenty recyklingowe, malowane ręcznie bombki, Wielką Świąteczną Kartkę. Wielki finał rozpocznie się w poniedziałek, o 12 na Starym Rynku.

Harmonogram tegorocznej V edycji:

* Jeszcze raz próbujemy wyprodukować największą kratkę świąteczną do Św. Mikołaja i tym razem pobić rekord i oficjalnie zarejestrować go w Księdze Guinness World Records – Planujemy wykonanie największej kartki pocztowej o powierzchni 150 mkw!. Kartka będzie się składać z małych, ręcznie malowanych przez dzieci specjalnie do tego przygotowanych płócien, które na koniec zostaną połączone razem w jedną dużą kartkę.
* Wielki Finał odbędzie się 6 grudnia wraz z wykonaniem dużego zdjęcia odbędzie się wraz z zaproszeniem wszystkich uczestników oraz gości i mediów. Powstała fotokopia, w postaci małej kartki pocztowej zostanie wydrukowana i rozsyłana w setkach egzemplarzy jako pamiątka po całej Polsce z życzeniami Świątecznymi od łódzkich dzieciaków.
* Docelowo powstałą rekordową kartę oficjalnie ponownie wyślemy do Świętego Mikołaja do Laponii.
* Wśród wszystkich uczestników tegorocznej V edycji Łódzkiej Fabryki Prezentów pod Choinkę rozlosujemy wiele ciekawych i wartościowych nagród.
* Głównym organizatorem akcji jest Grupa NEO oraz Urząd Miasta Łodzi.
* Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci z Łodzi i regionu łódzkiego.

 

Przypominamy. Finał akcji 6 grudnia od 12 na Starym Rynku. Dwa dni wcześniej, w sobotę organizatorzy akcji zapraszają od 14:30 dzieciaki do IKEI. Wstęp wolny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzkiportgier
Łódzki Port Gier 35 – informacje
Przedłużono nabór do konkursu GRAMyMy!
Promised Land Art Festival Open Day

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*