LGJ_foto23 stycznia rozpocznie się kolejna edycja Global Game Jam – maratonu tworzenia gier komputerowych odbywającego się jednocześnie na całym świecie.

Po raz drugi odbędzie się też jego łódzka edycja – Łódzki Game Jam – skupiająca pasjonatów opracowywania prototypów rozgrywki w ograniczonym czasie z naszego regionu. Temat, który przygotowane prace będą musiały w dowolny sposób zinterpretować, zostanie ujawniony tuż przed rozpoczęciem eventu. ŁGJ potrwa przez cały weekend, a zakończy go niedzielny finał z prezentacją wszystkich zaprojektowanych podczas tego wydarzenia gier. To doskonała okazja by sprawdzić swoje umiejętności pracując samemu lub w małym zespole pod presją czasu, ale także przekonać się, co utalentowani twórcy są w stanie zrealizować w przeciągu niespełna 48 godzin.

Łódzki Game Jam 2015 odbędzie się w dniach 23-25 stycznia w Bajkonurze na terenie Widzewskiej Manufaktury przy ul. Piłsudskiego 135. Aby wziąć w nim udział jako uczestnik należy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie łódzkiej edycji: globalgamejam.org/2015/jam-sites/%C5%82%C3%B3dzki-game-jam, natomiast wstęp dla publiczności finału będzie wolny.

PIĄTEK (23.01)
15:00 – otwarcie lokalu dla uczestników
17:00 – oficjalne rozpoczęcie jamu, ogłoszenie tematu

SOBOTA (24.01)
Przez cały dzień będą trwać prace nad projektami.

NIEDZIELA (25.01)
15:00 – zakończenie tworzenia gier
16:00 – otwarte prezentacje projektów w restauracji Łącznik (obok Bajkonuru)
17:00 – finał z ocenami jury w restauracji Łącznik (obok Bajkonuru)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sportowyhelenow
Sportowy Helenów
spacer_12h
Zielona Łódź zaprasza na spacer 12h
yoyo2011gac1
X Mistrzostwa Polski w YoYo w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*