lodz-dribbble-meetup-przypomnienieJuż w najbliższy weekend w PIWOTECE na 6 sierpnia odbędzie się Łódź Dribbble Meetup jest to wydarzenie organizowane pod szyldem platformy Dribbble.com, skierowane do osób związanych z branżą kreatywną. Dribbble Meetup’y to eventy tworzone przez członków społeczności na całym świecie. Dotychczas meetupy odbywały się m.in. w Nowym Jorku, San Francisco, Londynie, Amsterdamie, Bukareszcie, Gdańsku oraz Szczecinie. Główną ideą spotkań jest tworzenie nowych relacji, znajomości, poznawanie własnego, kreatywnego podwórka.

Prelegentami na pierwszym meetupie w naszym mieście będą ludzie związani z Łodzią. Opowiedzą o biznesie, procesie projektowania, swoich inspiracjach, a przede wszystkim o związku i zależności między miastem, a designem.

Pierwszym ogłoszonym prelegentem jest duet designerów ze Studia Ładne Halo. Joanna Guszta i Maciek Blaźniak zaprojektowali m. in. nieMAPĘ – ilustrowany przewodnik po Łodzi dla dzieci. Dribbble’owiczom zaprezentuje się również Czarek, CPO Business Link Poland oraz Grzesiek, twórca PiktoGrafik oraz bloga Niesamowita Łódź.

Każdy kreatywny jest mile widziany. Poznaj nowych designerów, przybij piątkę ze starymi znajomymi!

Bądź punktualnie i zgarnij Dribbble’owe cukierki!
Dla pierwszych 30-stu osób przewidziane są dribbblowe gadżety oraz niespodzianka od Piwoteki. Dribbblowicze będą mogli liczyć na zniżki przy barze oraz na poczęstunek, od Restauracji Szpulka, która przygotuje smaczne przekąski. Na spotkaniu odbędzie się również losowanie, w którym można będzie wygrać 2 karty podarunkowe Creative Market!!

Save the Date:
Łódź Dribbble Meetup
27 września 2015
Piwoteka Narodowa, Łódź ul. 6-go Sierpnia 1/3
START: 12:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fvf
Film Video Foto 2014 – informacje
980x260_ATP_2014
Akademickie Targi Pracy 2014
rocznica_PL
73. rocznica likwidacji Litzmannstadt Getto oraz 75. rocznica Wielkiej Szpery

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*