22 stycznia na terenach Hali Sportowej i Międzynarodowych Targów Łódzkich kolejny raz spotkają się miłośnicy motoryzacji. Moto Weteran Bazar to największa w naszym kraju impreza handlowo-wystawiennicza dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów.

ZOBACZ FOTO I WIDEO RELACJĘ Z MOTO WETERAN BAZAR – STYCZEŃ 2011

Jak pisze na swojej stronie organizator “łódzka giełda to miejsce, gdzie każdy może sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle współczesne, zabytkowe i klasyczne, samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką.” Imprezie zorganizowanej 22 stycznia towarzyszyć będzie prezentacja grup rekonstrukcji historycznej. Bilet wstępu wynosi 15 złotych. Giełda potrwa od 8 do 17.

Moto Weteran Bazar odbywa się cztery razy do roku, w styczniu (w Hali Sportowej), maju, lipcu i wrześniu (na terenie Startu Łódź). Impreza organizowana jest od 1992 roku. Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Europy.

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Piknik_Niepodleglosciowy
Piknik niepodległościowy w Manufakturze
piwowary
Piwowary 2017 – informacje
NOC_MUZEOW_baner_600_285
Noc Muzeów w Łodzi 2013 – informacje, mapa

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*