grafika_na_stroneGry, zabawy, quizy i warsztaty dla dzieci – w poniedziałek, 22 lipca rusza Tydzień zmiany, projekt realizowany w ramach  konkursu Studenci dla Łodzi – kreujemy lokalnie.

– Na spotkania zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat, ale do udziału w zajęciach zachęcamy całe rodziny- mówi Jędrzej Szynkowski, autor wyróżnionego projektu.- Dlaczego Koziny? Zauważyliśmy, że w okresie wakacyjnym brakuje oferty edukacyjnej i kulturalnej dla mieszkańców osiedla. Co najważniejsze, za tą potrzebą idą chęci i zaangażowanie lokalnej społeczności. Uzyskaliśmy wsparcie Rady Osiedla, dyrekcji SP nr 91, a także przedstawicieli kościoła oraz środowiska kibicowskiego. Wierzę, że razem możemy dokonać zmiany na lepsze i pokazać, że Łódź to nie tylko Piotrkowska i Śródmieście- dodaje.

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku (w godzinach 10-14) w Szkole Podstawowej nr 91 przy ul. Kasprzaka 45. Na uczestników oprócz zabaw i ćwiczeń czekają m.in. pamiątkowe dyplomy. Warsztaty to tylko jeden z elementów akcji. Organizatorzy zamierzają odmalować jeden z osiedlowych placów zabaw.

– Tym drobnym gestem chcemy zostawić ślad po naszych działaniach. Liczymy na pomoc mieszkańców osiedla- kończy Jędrzej Szynkowski.

Harmonogram

22 lipca – spotkanie inauguracyjne
23 lipca – gry i zabawy 1
24 lipca – fair play na boisku i trybunach
25 lipca – warsztaty kreatywności
26 lipca – gry i zabawy 2

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dniotwartefunduszyue
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017
Weekend z Kulturą Bez Barier
majowka2017
Majówka w Ogrodzie Botanicznym
1 Komentarz
  • b
    19 lipca 2013 at 22:40

    i tak będą drzeć ryje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*