plakatmamyblogujaMamy Blog-OFFują to spotkanie organizowane przez dwie blogerki: www.zfilizankakawy.pl oraz www.szczyptaomnie.blogspot.com, które odbędzie się w Łodzi 12 grudnia 2015 roku. Inicjatywa ta połączyć ma łódzką blogosferę, pokazać jak prężnie się rozwija, że drzemie w niej siła oraz potencjał.

Spotkanie to ma na celu zrzeszyć przede wszystkim łódzkie blogujące mamy, ale także i te piszące z różnych zakątków kraju.

Spotkania blogerskie mają na celu łączyć blogosferę, stwarzać okazje do wspólnych przedsięwzięć, projektów itp, a także promować samych blogerów- ich pracę oraz twórczość. Są także doskonałą sposobnością by zapoznać się z dorobkiem innych blogerów, a firmom stwarza okazję do docelowej i skutecznej reklamy oraz promocji.

Na spotkaniu Mamy blog-OFFują w Łodzi odbędą się warsztaty dietetyczne oraz brafiterskie (umiejętne dopasowywanie bielizny). Całe wydarzenie uwieczni w kadrach profesjonalny fotograf, a spotkaniu przyświecać będzie szczytna idea zbiórki pieniędzy na fundację Wcześniak Rodzice Dzieciom.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Uchwyc_raka
Uchwyć Raka – Warsztaty Fotograficzne
targislubnelodz
Targi Ślubne Łódź – listopad 2014
wina2016
Łódzki Festiwal Win Polskich 2016 – 2. edycja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*