targidesignŁódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu to najważniejsza i największa impreza targowa, która skupia niemal wszystkie firmy z sektora branży nieruchomości, branży budowlanej (od kompleksowej budowy domu pod klucz. Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających kupna nieruchomości na rynku pierwotnym. Niepowtarzalna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja z wszystkimi miastami w Polsce ? to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się kupić tu nieruchomość.

Targi HOME DESIGN to nowość na ziemi łódzkiej. Impreza targowa to połączenie pełnej ofert y produktów, producentów, architektów, projektantów wnętrz, kompleksowych pakietów aranżacji w jednym miejscu i terminie to doskonała to doskonała okazja do zaprezentowania i przedstawienia swoich możliwości. Oczywiście na targach nie zabraknie szeregu porad, licytacji, prezentacji produktów i premier.Impreza adresowana jest do wszystkich którzy chcą czerpać inspiracje w wyposażeniu wnętrz.

Data: 21 – 22 kwietnia 2018r.
Miejsce: Atlas Arena
Adres: Łódź, Al. Bandurskiego 7

Godziny otwarcia:
Sobota: 10.00 — 17.00
Niedziela: 10.00 – 16.00

Ceny biletów:
•    bilet normalny 7 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla jednej osoby dorosłej
•    bilet rodzinny 12 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci
•    e-bilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

Jeden bilet uprania do wejścia na obie imprezy – imprezy są integralnie ze sobą połączone

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jemy w Łodzi Burger Fest 2019
Orszak Trzech Króli w Łodzi
plasterkultury
Plastry Kultury 2017 – kultowe miejsce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*