29 i 30 września w Atlas Arenie odbędą się kolejne Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających kupna nieruchomości na rynku pierwotnym. Niepowtarzalna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja z wszystkimi miastami w Polsce – to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się kupić tu nieruchomość.

Na targach prezentują się zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Zwiedzający oprócz oferty deweloperskiej mają również pełną ofertę firm od budowy domu od A do Z, dodatkowo pełną ofertę wyposażenia wnętrz, bezpłatne porady architektów i najwybitniejszych designerów. Uzupełnienie oferty stanowią firmy z sektora finansowego i ubezpieczeń.

Ceny biletów:
bilet normalny 7 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla jednej osoby dorosłej
bilet rodzinny 12 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci
e-bilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

Godziny otwarcia:
Sobota: 10.00-17.00
Nie­dziela: 10.00-16.00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
trawniki
Trawniki Kultury w Łodzi
FRU_PERFORMANCE
FRU Polski Festiwal Kontakt Improwizacji
Festiwal Kontakt Łódź 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*