Dzień Dziecka online w Łodzi zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń medialnych zaproponowanych przez instytucje kultury. To aż cztery premierowe, familijne spektakle teatralne w tym: ,,Mały Książe” czy ,,O dwóch takich co ukradli księżyc” z muzyką Lady Pank.

W bogatym harmonogramie znajdują się także: warsztaty dla najmłodszych, od cyrkowych po te z przymrużeniem oka np. „Poradnik Młodego Konspiratora”, który proponuje Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Dzieci będą mogły wziąć udział w nauce zabaw podwórkowych z czasów dzieciństwa naszych dziadków i rodziców. A gdy już poskaczemy w klasy i przez skakankę nauczymy się robić coś z niczego z Bałuckim Ośrodkiem Sztuki czy krzykniemy ,,A niech to gęś kopnie!” wraz z aktorami Teatru Powszechnego.

Reasumując przez cały dzień od godziny 10.00. od spotkania prezydent Hanny Zdanowskiej z przedszkolakami, aż do 19.00 na głównym FB Łodzi i na stronie ,,Łódż Pełna Kultury”, facebooku Łódzkiego Centrum WydarzeńKultura online dla dzieci i stronach instytucji kultury, znajdziemy kilkadziesiąt propozycji wspólnych, familijnych zajęć i filmów dla dzieci i rodziców. Będą to prawdziwe łódzkie ,,Czary mary”, na które zaprasza zresztą także Teatr Pinokio.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
getto
74. rocznica likwidacji obozu cygańskiego w Litzmannstadt Getto
midzynarodowa_wystawa_kotw_rasowych_20140511_1692436043
V & VI Międzynarodowa Wystawa Kotów
Nowa trasa, muzycy i kompozytorzy na Light.Move.Festival 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*