W niedzielę, 9 czerwca w godz. 14-21 w Poleskim Ośrodku Sztuki odbędzie się Klangor Niezali #1- mikrofestiwal wydawnictw niezależnych. Wstęp wolny.

Docelowo to cykliczna impreza, podczas której prezentowane będą aktualne dokonania twórczyń i twórców szeroko rozumianej awangardowej i eksperymentalnej sceny muzycznej.

W trakcie wydarzenia odbywać się także będą targi małych wydawnictw. Odwiedzą nas labele z całej Polski wydające muzykę na winylach, CD, kasetach czy dyskietkach.
Wszystko to w przemiłej scenerii modernistycznej willi Karola Plihala, siedziby Poleskiego Ośrodka Sztuki oraz otulającego go parku. Będzie herbatka i ciasteczka oraz dużo dobrych dźwięków do usłyszenia i nabycia. W trakcie wydarzenia przewidziany jest panel dyskusyjny o historii i sytuacji wydawnictw niezalu w Polsce. Prowadzenie Antoni Michnik i Grzegorz Tyszkiewicz.

Na #1 zagrają: Joanna Szumacher, Akwizgram, Maha Fixum, Maciej Maciągowski, Karol Schwarz, Bogowie.

Potwierdzeni wydawcy: Bocian Records, Fundacja Kaisera Söze, Glissando, Jasiek Malarz, Klangor Poleski, Nasiono Records, Nasze Nagrania, Mondoj, Pionierska Records, Pointless Geometry, Super, Szara Reneta, Neurøpasza, 𝓰𝓵𝓪𝓶𝓸𝓾𝓻.𝓁𝒶𝒷𝑒𝓁, BAS, FYH.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
3.SFF_grafika
Food trucki przez trzy dni na Piotrkowskiej 217
podmocnymaniolem
Ja, artysta z problemami – finał
tszw_banner
Targi Sztuka Wyboru w OFF Piotrkowska

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*