Kiermasz_Kobiecy_logoNie masz pomysłu na oryginalne świąteczne prezenty? W najbliższą niedzielę, między 10, a 17 odwiedź Piwotekę Narodową (ul. 6 Sierpnia 1/3). Właśnie tam, odbędzie się Kiermasz Świąteczny, na którym z pewnością obłowisz się w same smakowite i niebanalne podarunkowe kąski.

Kupowanie prezentów w galeriach handlowych to przeżytek. Coraz bardziej trendy staje się nabywanie upominków od drobnych przedsiębiorców i specjalistów w dziedzinie hand made. Takie przedsięwzięcia jak Kiermasz Świąteczny, wspierają tego typu postawy.

Kiermasz Świąteczny to łączona inicjatywa Instytutu Spraw Obywatelskich i Piwoteki Narodowej w Łodzi: Od września organizujemy cykliczną imprezę pod tytułem „Kiermasz Kobiecy”. Postanowiliśmy, że w grudniu odbędzie się ona w Piwotece Narodowej – wyjątkowym miejscu, na które składa się oryginalny pomysł, bogata oferta i wspaniała obsługa – mówi Maria Nowakowska, pomysłodawca przedsięwzięcia.

W szerokiej ofercie wystawców każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie dużo biżuterii, ozdób i bibelotów, a także książek, ubrań i dodatków. Dla tych, którzy nie zdecydują się na zakupy na Kiermaszu, zawsze pozostaje możliwość zamówienia koszy świątecznych w Piwotece. 400 gatunków piwa dostępnych w sklepie pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybrednego piwosza.

Przypominamy, że tego samego dnia możecie się również wybrać na Świąteczny kiermasz ŁZPT.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
outline
Outline Colour Festival 2010 wkrótce
dniestetyki
I Dni Urody i Estetyki – Pure Beauty
juwe2012
Juwenalia w Łodzi 2012 – serwis specjalny

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*