juwul111113 maja rozpoczynają się Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego. Z tej okazji studenci przygotowali wiele atrakcji. Oczywiście najciekawiej prezentują się koncerty (20 – Abradab, Vavamuffin, Lipali, Myslovitz, 21 maja – Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Ira, Coma). To jednak nie wszystko:
 

Darmowe tramwaje i autobusy dla studentów podczas juwenaliów:
20 kwietnia na Radzie Miejskiej została przyjęta uchwała, dotycząca bezpłatnego korzystania przez studentów z linii tramwajowych i autobusowych (12, 15, 43, 43bis, N4, N7, 50, 55, 57) w czasie trwania Juwenaliów. Za darmo będziemy jeździć od 13 do 29 maja 2011 włącznie. Ponadto ulga będzie obowiązywała studentów z całej Polski, którzy posiadają ważną legitymację studencką.

Gra miejska “Atomowa przechadzka”:
Podczas tegorocznych Juwenaliów będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w pierwszych podchodach juwenaliowych! Rejestracja rusza już niebawem, a liczba miejsc jest ograniczona! Chcesz przeżyć juwenaliową przygodę, a przy okazji poznać nowe, interesujące miejsca w Łodzi? Wejdź na stronę Atomowej Przechadzki i zarejestruj się: www.juwenalia.uni.lodz.pl/atomowaprzechadzka.

Juwenaliowa Bitwa na rymy:
19 maja w czwartek w klubie studenckim Balbina odbędzie się Wielka Studencka Bitwa na rymy.Będą miały miejsce eliminacje wśród studentów + potyczki z raperami łódzkimi. Prowadzenie muzyczne zapewnia Dj Cube. Bitwe poprowadzi, a także zagra koncert Green. W gronie rozstawionych raperów zobaczymy  m.in.: Boneza. Zachęcamy do wzięcia udziału w bitwie, rejestracja mailowa pod adresem zapisybitwa@gmail.com . Więcej informacji na facebooku pod nazwą Bitwa na rymy Juwenalia Łódzkie.

Pełen program Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego, a także Politechniki Łódzkiej znajdziecie tutaj. Patronem medialnym Juwenaliów jest oczywiście Plaster Łódzki. Na naszych łamach znajdziecie zapowiedzi i relacje z imprez.

Zobacz także:

Juwenalia PŁ – koncerty dzień 2 (foto+wideo)

Juwenalia PŁ – koncerty dzień 1 (foto+wideo)

Juwenalia UŁ – koncerty dzień 2 (foto+wideo)

Juwenalia UŁ – koncerty dzień 1 (foto+wideo)

Juwenalia 2010 Łódź – informacje, relacje – foto i wideo – zobacz

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plasterkultury
Plastry Kultury 2015 – mainstream roku
zdjecie4
Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO
tm
Casting do seriali paradokumentalnych

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*