jarmarkwPo raz siódmy na początku września organizowany jest Jarmark Wojewódzki. Głównie imprezy organizowane będą na Piotrkowskiej. 3 września o godz. 19:15 rozpoczną się koncerty na scenie przy Centralu II. Wystąpią: Proletaryat, Normalsi i Perfect.

 

ZDJĘCIA I WIDEO Z PIERWSZEGO DNIA IMPREZY – KONCERT PROLETARYAT, NORMALSI, PERFECT – TUTAJ!!!

RELACJA FOTO I WIDEO Z KABARETONU – TUTAJ!!!

4 września gratka dla wielbicieli kabaretów. O 19 początek kabaretonu – wystąpią: Formacja Chatelet, kabaret Skeczów Męczących, Andrzej grabowski i Łowcy.B. Ostatniego dnia Jarmarku od 14 wielka parada, o 15 występ Trzech Polskich Tenorów. W sobotę i niedzielę na zwiedzających czekają stoiska z tradycyjnymi wyrobami województwa łódzkiego oraz występy zespołów regionalnych.

Program występów VII Jarmarku Wojewódzkiego

3 września/ piątek

17.45 Wernisaż “Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej” – wydarzenie towarzyszące, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina w Łodzi (ul. Narutowicza 20/22)

18.00 Koncert muzyki filmowej “Polskie losy. Filmowa podróż muzyczna”
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina w Łodzi (ul. Narutowicza 20/22)

19.15 Występ zespołu Proletaryat
Duża Scena (al. Piłsudskiego/ ul. Piotrkowska)

20.00 Występ zespołu Normalsi
Duża Scena (al. Piłsudskiego/ ul. Piotrkowska)

20.45 Oficjalne otwarcie Jarmarku przez Marszałka Województwa Łódzkiego Włodzimierza Fisiaka
Duża Scena (al. Piłsudskiego/ ul. Piotrkowska)

21.00 Gwiazda wieczoru – zespół Perfect
Duża Scena (al. Piłsudskiego/ ul. Piotrkowska)

Sobota 4 września

10.00 – 18.00 Prezentacje wystawców na stoiskach
Ulica Piotrkowska (od ul. Moniuszki do al. Piłsudskiego)

11.00 – 17.00 Wydarzenia towarzyszące: pokazy cyrkowe, pokazy walk rycerskich Ulica Piotrkowska (Pasaż Schillera)/ Parking przed CENTRALEM II

13.30 – 16.30 Wydarzenia towarzyszące: pokazy organizowane przez Izbę Celną w Łodzi Parking przed CENTRALEM II

15.00 “Poezja w Cafe Lulu” – wydarzenie towarzyszące, zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Konstantynowski Klub Literacki CONSTANS oraz redakcję miesięcznika kulturalnego “Ex Libris 43bis”
Cafe Lulu (ul. Piotrkowska 116)

Mała Scena przy Pasażu Rubinsteina
(przy skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i ul. Moniuszki)
10.00-10.30 Zespoły z Chorzyny i Debiny Osjaków
10:30-10:50 Parzęczyniacy Parzęczew
10:50-11:10 Zespół Śpiewaczy z Boguszyc Rawa Mazowiecka
11.10-11.35 Młodzieńcy w ogniu Wieruszów
11:35-12:00 Zespół Działoszyn
12:00-12:25 Zespół z Węgier lub Fantazja zespół taneczny Poddębice
12:25-12:50 Maryśki i Jaśki z Łyncyckiego Łęczyca
12:50-13:20 WITASZEWIACY Łęczyca
13:20-13:55 Zespół dzieciecy+kapela konopniczanie Konopnica
13:55-14:20 Bracia Ruszkowscy Łęczyca
14:20-15:00 Przerwa
15.00-18.00 Występy Harcerze
18.00-18.30 Próba Pod Dudą
18.30-19.00 Próba EKT GDYNIA
19.00-20.00 Koncert “Grupa Pod Dudą”
20.00-22.00 Koncert “EKT GDYNIA”

Duża Scena przy al. Piłsudskiego
10.30-11.00 Zespół Pieśńi Ludowej Osjaków
11.00-11.30 Zespół Śpiewaczy Nadwarcianki Konopnica
11:30-12:00 Zespół z Białorusi Region Partnerski
12:00-12:25 Zespół ze Styrii Region Partnerski
12:25-13:00 Zespół z Węgier Region Partnerski
13:00-13:30 Zespół ze Styrii Region Partnerski
13.30-14.15 Zduńskowolanie +Gama Zduńska Wola
14.15-14.45 Zespół z Białorusi Region Partnerski
14.45-15.45 Zespół z Czech(próba+występ) Region Partnerski
15.45-16.05 Podłączenie Sprzętu:Naked Spit+Dwa Tygodnie Łęczyca
16.05-16.35 Naked Spit Łęczyca
16.35-17.15 Zespół Dwa Tygodnie Łęczyca
17.15-19.00 PRÓBY KABARETÓW
19.00 Wieczór Kabaretowy,rozpoczecie
19.00-19.40 Formacja Chatelet
19.45-20.30 Kabaret Skeczów Męczących
20.45.-21.30 Andrzej Grabowski
21.30-22.00 Łowcy. B

Scena w Pasażu Schillera
Konstantynów Łódzki
10.30-11.00 Kapela Podwórkowa z Bełchowa
11:00-11:30 Zespół folklorystyczny Szycha Lutomiersk
11:30-12:10 Gieczynianki Zgierz
12:10-12:40 Świniczanki Łęczyca
12:40-13:10 Witonianki Łęczyca
13:10-13:40 Daszynianki Łęczyca
13.40-14.10 Zespół Śpiewaczy Tęcza Andrespol
14.10-14.30 Stefanów Brójce
14.30-15.00 Bukowianki, Leśnianki, występ po 15 minut Brójce
15.00-15.20 Terc zespół dziecięcy Brójce
15.20-15.40 Bukowiaczek zespół dziecięcy Brójce
15.40-16.00 Trio wokalne DNA+ solistka Andrespol
16.00-16.30 Zespół z Węgier Region Partnerski
16.30-16.50 Konkurs funduszy unijnych UM
16.50-17.20 Aster Tomaszów Mazowiecki

Niedziela 5 września 

10.00 – 18.00 Prezentacje wystawców na stoiskach
Ulica Piotrkowska (od ul. Moniuszki do al. Piłsudskiego)

10.00 – 12.00 Wydarzenia towarzyszące: pokazy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi: Policyjna Akademia Bezpieczeństwa Komisarza Błyska, Miasteczko Ruchu Drogowego, pokaz sprzętu policyjnego (Sekcja Ruchu Drogowego) i motorów (Knight Riders IPA Poland); pokaz sprawności psów policyjnych
Parking przed CENTRALEM II

12.00 – 14.00 Wydarzenia towarzyszące: pokazy psów ratowniczych, grupy wysokościowo – ratowniczej oraz sprzętu gaśniczego zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.
Parking przed CENTRALEM II

Mała Scena przy Pasażu Rubinsteina
(przy skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i ul. Moniuszki)
10:40-11:00 Zespół Ludowy Wspomnienie Rawa Mazowiecka
11:00-11:20 Międzypokoleniowy zespół Cymbarka
11:20-11:40 Zespół dziecięcy Klonowa
11.40-12.20 Paka Klonowiaka Klonowa
12:20-12:50 Tadeusza Nic Nie Rusza Wieluń
12:50-13:20 TaiCHI Łódź
13:20-14:00 The Korektors Wieluń
14.00-15.00 Parada Uliczna
Duża Scena przy al. Piłsudskiego
10.10-10.30 Zespół Śpiewaczy z Załęcza Wielkiego
10.30-10.50 Zespół folklorystyczny z Popowic
10.50-11.10 Chór Nadzieja Gminy Sadkowice
11.10-11.30 Dixie Lutek
11.30-12.05 Młodzieżowy Zespół Wokalno Instrumentalny” Forever Young”
12.05-12.30 Grupa Taneczna Obsesja
12:30-13:00 Mali Rzeczycanie,
13.00-13.30 POLTEX
13.30-14.45 Próba trzech tenorów
14.45-15.00 Wręczenie nagród Spała
14.00-15.00 Parada Uliczna
15.00-17.15 WYSTĘP TRZECH TENORÓW

Scena w Pasażu Schillera
Konstantynów Łódzki
10.30-11.00 Koło Gospodyń Wiejskich Gmina Wierzchlas
11.00-11.25 Ludowy Zespół Obrzędowy Wilkowianie Ludowy Zespół Obrzędowy Wilkowianie
11.25.11.45 Koło Gospodyń Wiejskich z Linkowa Rawa Mazowiecka
11.45-12.00 Konkurs funduszy unijnych UM
12:00-12:30 Miejska Orkiestra Dęta Konstatynów Łódzki
12:30-13:00 Ludowy Zespół Taneczny Konstatynów Łódzki
13:00-13:30 Zespół Pieśni i Tańca Wiśniowa Góra Kapela Ludowa Wiśniowiacy
13:30-13.45 Ludowy Zespół Taneczny Niesięcin Konstatynów Łódzki
13.45-14.15 Kapela Podwórkowa Konstatynowiacy Konstatynów Łódzki
14.15-14.30 Zespół tańca hip hop SCREW Konstatynów Łódzki
14.30-14.45 Zespół tańca hip hop Dynamic Beat Konstatynów Łódzki
14.00-15.00 Parada Uliczna
14.45-15.00 Zespół Taneczny Frick Andrespol
15.00-15.40 Zespół Akordenistów Gmina Andrespol

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wielka Łódzka Biesiada w Ogrodach Geyera
Grakademia6baner
Grakademia #6
vegilia
Vegilia – świąteczny wege targi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*