caseJeśli lubisz wyzwania oraz jesteś osobą otwartą, aktywną i zdeterminowaną do działania oraz czujesz, że same studia to za mało, CaseWeek jest właśnie dla Ciebie!

Już po raz VII stowarzyszenie IAESTE  zaprasza na cykl warsztatów inżynierskich IAESTE CaseWeek organizowanych w całej Polsce.  Między 11 a  28 kwietnia w 8 miastach, na 9 uczelniach w ramach tegorocznej edycji warsztatów CaseWeek odbędzie się wiele różnych szkoleń, które prowadzone będą przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Inicjatywę wyróżnia bezpośrednia, niewymuszona interakcja między studentami a specjalistami z branży. – „Bierzemy powtórnie udział w CaseWeeku, bo to jeden z tych projektów, w których przyszli inżynierowie mogą poznać specyfikę pracy w naszej firmie, a my przypomnieć sobie czas, gdy byliśmy studentami. Elastyczna forma warsztatów pozwala na weryfikację wzajemnych oczekiwań w atmosferze wspólnej pracy, a przy okazji wszyscy mogą się trochę rozerwać.” – wypowiada się Pan Bogumił Haponiuk, przedstawiciel firmy Siemens.

Dzięki CaseWeekowi studenci kierunków inżynierskich mają szansę na bezpośredni kontakt z zagadnieniami, z którymi będą musieli zmierzyć się w przyszłej pracy. Projekt pomaga uzupełnić wiedzę techniczną o praktyczne doświadczenia. ,,Caseweek to świetne wydarzenie, którego uczestnicy mają okazję poznać najbardziej rozwojowe firmy działające na polskim rynku, a przedstawiciele firm studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Warsztaty wnoszą bardzo dużo wartości merytorycznej dla pracodawcy, jak i potencjalnych kandydatów.”-opowiada Katarzyna Rutkowska Lider ds. Programów Studenckich i Pozyskiwania Talentów w Hellenic Coca-Cola

Patronat nad projektem, oprócz Ministra Pracy i Polityki Społecznej, objęli również rektorzy wszystkich uczelni zaangażowanych w wydarzenie: Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Politechniki Krakowskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Łódzkiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Na Politechnice Łódzkiej zorganizowane zostaną 4 warsztaty, wszystkie związane z tematyką IT.  Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów na stronie: caseweek.iaeste.pl/?q=lista_warsztatow&c=lodz

Uczestnictwo w warsztatach jest całkowicie darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Selekcja odbywa się na podstawie wytycznych firmy przeprowadzającej dane szkolenie. Aby wziąć udział w CaseWeeku, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej caseweek.iaeste.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
boatshow
XVI Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow
nocny_spacer
Zielona Łódź zaprasza na całonocny spacer po parkach i lasach
IMG_1382
Szlak turystyczny łódzkich rzek

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*