garden8 i 9 listopada w Hali EXPO rozpocznie się pierwsza edycja wydarzenia branżowego adresowanego do klienta biznesowego, którego główną ideą jest umożliwienie właścicielom i pracownikom hurtowni, centrów ogrodniczych i sklepów składania zamówień na prezentowaną podczas targów ofertę z terminem dostawy przed rozpoczęciem wiosennego sezonu ogrodniczego.

W jednym miejscu i czasie spotkają się producenci branży ogrodniczej, którzy podczas targów zaprezentują klientom specjalnie przygotowaną ofertę na zakup swoich produktów.

Wydarzenie ma charakter biznesowy – targi będą zamknięte dla klientów indywidualnych i służyć mają przede wszystkim przeprowadzaniu rozmów handlowych i kontraktacji na następny sezon. gardenCONTRACTING będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą branży ogrodniczej, poznania nowości produktowych, optymalizacji budżetów zakupowych i złożenia zamówień na preferencyjnych warunkach.

W ramach targów odbędzie się akcja WIELKIEGO RABATOWANIA czyli specjalne zniżki i rabaty na wybrany asortyment, które będą obowiązywały przy kontraktowaniu zakupów podczas targów. Akcja skierowana jest do właścicieli sklepów i hurtowni, którzy korzystając z oferty wystawców będą mogli zatowarować  swoje magazyny, zaopatrując się również w nowości rynkowe oszczędzając przy tym swoje  pieniądze.

Wśród pozostałych wydarzeń towarzyszących znajdą się: forum branżowe dla centrów, hurtowni i sklepów ogrodniczych, prezentacje produktowe wystawców, konkurs na najlepszy produkt prezentowany podczas targów.

Wstęp
Bilet normalny (dwudniowy) – zakup w kasie – 80.00 PLN
Bilet normalny (dwudniowy) on-line – 50.00 PLN
wstęp dla przedstawicieli branży (na podstawie pieczątki lub wizytówki) – 0.00 PLN

Godziny zwiedzania
2017-11-08 – od 10:00 do 18:00
2017-11-09 – od 10:00 do 17:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kiermasz
Kiermasz Świąteczny w DOMu
Plakat_noc_nowy_maly
Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym
sag
PhysioCare- Wolontariat w sporcie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*