grakademik25 kwietnia (piątek) o godzinie 18: 00 w Łódzkim Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Grakademik. Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki – organizatorzy dwudziestej czwartej dyskusji poświęconej zagadnieniom związanym z grami komputerowymi oraz szeroko pojętą kulturą grania, zachęcają do wzięcia udziału w poprzedzonej prelekcją debacie na temat postaw reprezentowanych przez użytkownika subwersywnego oraz implikowanego.

Na spotkaniu rozważane będą kwestie różnic pomiędzy tymi dwoma skrajnymi sposobami odbioru oraz cech charakterystycznych dla strategii grania subwersywnego i implikowanego. Uczestnicy zastanowią się też nad tym czy można wskazać tytuły sprzyjające lub uniemożliwiające wybór którejś z wymienionych postaw.

W Grakademikach uczestniczą łódzcy twórcy, publicyści, badacze i przede wszystkim miłośnicy gier komputerowych zainteresowani refleksją nad obiektem ich zainteresowania, wymianą poglądów i spostrzeżeń w gronie prawdziwych pasjonatów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a głos w moderowanej przez organizatorów dyskusji może zabrać każdy z uczestników.

25 kwietnia 2014r. Grakademik #24
Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18

Organizatorzy: Grakademia – Dominika Staszenko, Marcin M. Chojnacki
Wstęp bezpłatny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bitwa_pod_Grunwaldem-_Fot._Zygmunt_Kubiak-_na_zdjeciu_tw
Wyjątkowa prezentacja dwóch monumentalnych haftów
IMG_0919
XXVIII Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwych
ptasieradio
Ptasie radio w Białej Fabryce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*