Studenckiego Koła Naukowego Inwestor zaprasza do udziału w wydarzeniu Get a Job, które jest serią webinarów przygotowujących uczestników do wejścia na rynek pracy i zdradzających tajniki procesu rekrutacji w czasie pandemii. Dzięki XI edycji projektu poznasz również tajniki doskonalenia zawodowego oraz dowiesz się, jak zwiększyć swoją efektywność pracy podczas home office.

 

Poniżej znajdą Państwo harmonogram szkoleń – udział w nich jest w pełni darmowy.

– 2 grudnia, godz. 14:00 – firma KPMG opowie, jak wypaść najlepiej na rozmowie rekrutacyjnej, nawiąże do najczęściej poruszanych na niej kwestiach oraz doradzi jak radzić sobie z trudnymi pytaniami.

– 4 grudnia, godz. 11:30 – Pani Psycholog Aleksandra Iwin, psycholog z 15-letnim doświadczeniem, przedstawi metody utrzymania efektywności na home office i poruszy temat podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

– 7 grudnia, godz. 11:30 – firma Colliers International pomoże Ci przygotować Twoje CV, podzieli się wskazówkami i przestrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Dzięki niej uzyskasz wiedzę dotyczącą poszukiwania pracy.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/cmGvlMBmP

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gwiazdt
Spadające gwiazdy w Ogrodzie Botanicznym
pchli-targ
Salon Rzeczy Niepotrzebnych – pchli targ na Olechowie
Obchody 114. rocznicy Rewolucji 1905 roku w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*