Fistaszki_B1_plakat_eventowy_LodzW najbliższy weekend urodziny Fistaszków i psa Snoopy’ego w Warszawie i Łodzi.

„Fistaszki” zyskały status jednego z najpopularniejszych komiksów w historii. Bohaterowie tych legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością opowieści rysunkowych, Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele, wkrótce trafią na ekrany polskich kin. Czekając na to wydarzenie zapraszamy na wielką imprezę urodzinową Fistaszków i Snoopy’ego.

Zaplanuj czas na najbliższą sobotę i niedzielę. W sobotę 5 grudnia zapraszamy do Warszawy – Galeria Arkadia od godz. 11.00 do 19.00. W niedzielę 6 grudnia zapraszamy do Łodzi – galeria handlowa Manufaktury od godz. 11.00 do 19.00.

Mimo, że to urodziny Fistaszków, wszyscy dostaną prezenty. Czy masz już karykaturę własnej osoby? Czy na Twojej ścianie wisi zabawny portret? A może to jedno z Twoich pragnień? Tylko w te weekendy, możesz spełnić marzenia. Zawodowa karykaturzystka dostarczy wiele radości śmiałkom, którzy dadzą się sportretować.

Bohaterów tej przezabawnej animacji nie trzeba długo przedstawiać. Charlie Brown słynie ze swojej zygzakowatej koszuli, a Snoopy stał się ikoną mody. Ich wizerunki trafiły na koszulki, bluzy i inne ubrania. Aby przybliżyć historię Fistaszków, pokazać wiele ciekawostek, zaprezentowana zostanie, specjalnie na tę okazję przygotowana wystawa.

Dzieci mogą identyfikować się z bohaterami Fistaszków. Tak jak oni potrafią puszczać latawce, grać w piłkę … Dlatego na wszystkich czeka moc fistaszkowych zabaw, gier, konkursów z fantastycznymi nagrodami.  Jak na każdych urodzinach nie zabraknie balonów, upominków oraz poczęstunku z udziałem gościa specjalnego – psa Snoopy’ego.

Przychodząc na imprezę przekonacie się, że trudno przejść obojętnie obok Fistaszków, charakterystycznych bohaterów tej przezabawnej animacji. Dobrotliwy Charlie i jego wyjątkowy pies Snoopy przeniosą uczestników do świata pełnego zabawy i radości. Umilą dzieciom oczekiwanie na premierę filmu. Być może zdradzą tajemnicę przed jakim największym wyzwaniem stanie Charlie Brown w filmie? Co się wydarzy, gdy pojawi się w klasie nowa dziewczynka? I jakie największe marzenie postanowi zrealizować Snoopy?
Jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na te pytania, na najważniejszej imprezie urodzinowej roku, to już wkrótce przekonacie się sami idąc do kina . „Fistaszki – wersja kinowa” to animowana komedia przygodowa, wyprodukowana przez studio, w którym powstała słynna „Epoka lodowcowa”.
Od 1 stycznia 2016 na ekranach polskich kin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nocmuzeum
Noc jednego muzeum
Inauguracja_JUVENALIA_2014
Juwenalia Uniwerystetu Łódzkiego 2014
zumba
Maraton zumby w Sukcesji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*