POST-FB-_chodakowW sobotę, 17 października spotkamy się z „trenerką wszystkich Polaków”. Na scenie przed Galerią Łódzką, która stanie na placu przy ul. Orlej, Ewa Chodakowska poprowadzi intensywne ćwiczenia,  a w specjalnie przygotowanej strefie udzieli porad i zapozuje do zdjęć. To będzie trening  w modnym stylu.

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską to idealna okazja dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Udowodnimy, że wysiłek to nie tylko spalanie kalorii, ale i świetna zabawa. Galeria Łódzka zadba o modny charakter ćwiczeń ubierając uczestników w najnowsze kolekcje sportowe. Wspólnie z marką ADIDAS przygotowała bowiem konkursowe stroje treningowe. Już o godzinie 12:00 ćwiczymy z Evergym w otwartej strefie fitness (na placu od ul. Orlej). Następnie o 13:00 energiczną zumbę zatańczymy z Fit Fabric Fitness Club, a od 14:00 do 15:00 będziemy skakać na trampolinach z Fit and Jump. Po takiej rozgrzewce „ster” przejmie Ewa Chodakowska, która o godzinie 15:00 z uczestników ”wyciśnie siódme poty”. Fanów trenerki, którzy pragną znaleźć się jak najbliżej sceny, zachęcamy do zabawy na Fanpage’u Galerii Łódzkiej, gdzie do wygrania będą specjalne zaproszenia do strefy VIP!

Od godziny 17:00 entuzjaści sportowego stylu życia będą mieli okazję osobiście porozmawiać z Chodakowską, wziąć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ewa będzie obecna w specjalnie przygotowanej strefie na poziomie -1. „Galeria Łódzka „biegnie” z duchem czasu i stawia na trening w modnym stylu. Ewa Chodakowska zadba o najwyższą jakość ćwiczeń, a my zagwarantujemy treningowe stylizacje w najlepszym wydaniu. Fani odzieży sportowej z pewnością będą mogli znaleźć coś dla siebie wybierając spośród bogatej oferty naszych najemców.” –  mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
l4k
Festiwal Łódź Czterech Kultur 2013 – informacje
zalacznik_nr_11
Tematy X Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017
plakat_A3_NM16
Noc Muzeów 2016 w Łodzi – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*