ECC_2016_61 maja startuje 5. edycja European Cycling Challenge. Łódź po raz trzeci włącza się w to wydarzenie. Maj to świetny czas by zacząć lub przypomnieć sobie przygodę z rowerem, poprawić kondycję, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, sprawdzić, jak fajnie jeździ się jednośladem po Łodzi.

Jak wziąć udział w zabawie?

– odwiedź stronę organizatora http://www.cyclingchallenge.eu/pl/,

– zarejestruj się (konta z poprzednich lat są aktywne) i znajdź drużynę łódzką, do której dodaj się jako użytkownik,

– pobierz aplikację ECC365 i zainstaluj ją na telefonie,

– uruchamiaj aplikację zawsze, gdy wsiadasz na rower i jedziesz nim do szkoły, pracy, na zakupy, basen itd.

– zabawa trwa do 31 maja.

Każdy łodzianin, który jeździ po mieście rowerem, może zwiększyć liczbę przejechanych kilometrów na koncie Łodzi.

W ubiegłym roku w akcji uczestniczyło 26 tys. rowerzystów z 39 miast 15 państw Europy. Razem pokonali ponad 2 miliony kilometrów. To prawie 50 okrążeń wokół ziemi po równiku. W tegorocznej edycji Łódź konkuruje z sześcioma innymi polskimi miastami: Bydgoszczą, Gdańskiem, Gdynią, Poznaniem, Warszawą i Wrocławiem, a w zabawie bierze udział również ponad 40 miast z innych krajów.

UWAGA! Dla najbardziej aktywnych rowerzystów przewidujemy nagrody w postaci koszulek oraz rowerowych akcesoriów. Wystarczy przejechać minimum 600 km a nagroda gwarantowana!

Dodatkowo zachęcamy do tworzenia własnych grup w łódzkiej drużynie. Szkoły, wydziały uczelniane, zakłady pracy, organizacje pozarządowe mogą tworzyć własne konta, których użytkownicy będą pedałować po nagrody dla całej grupy oraz w kategoriach indywidualnych. By utworzyć własne konto, prosimy o kontakt mailowy: rowery @zdit.uml.lodz.pl

Do wygrania są między innymi parkingi rowerowe ustawiane przez ZDiT. Więcej o wydarzeniu: www.facebook.com/events/1728315994113636/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódź Jungle Web 2019
prgranie
RPGranie VIII Urodzinowe
Festival de Siesta – Dni Kultury Hiszpańskojęzycznej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*