harleyLiberty Motors i Port Łódź zapraszają na największą imprezę motocyklową tego sezonu w Łodzi. W dniach 11-12 czerwca na parkingu Portu Łódź odbędą się Dni Otwarte Liberty Motors połączone z imprezą Harley on Tour 2016.

Harley on Tour to cykl imprez organizowanych przez legendarnego, amerykańskiego producenta motocykli. W tym roku Harley-Davidson zawita do 9 polskich miast. W Łodzi ekipa Harley’a pojawi się w drugi weekend czerwca. W godz. 10.00 – 18.00 pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami z oferty 2016. Do dyspozycji uczestników będą łącznie 23 maszyny.

Impreza będzie połączona z Dniami Otwartymi Liberty Motors. Przygotowaliśmy również jazdy testowe motocyklami innych znany producentów. Na Dniach Otwartych Liberty Motors do dyspozycji będą motocykle i skutery takich marek jak: BMW, Ducati, Yamaha, Piaggio i Vespa. Osoby nieposiadające prawa jazdy kategorii A na motocykl, będą mogły przetestować pojazdy o mniejszej pojemności, do 125 cm sześciennych. Wystarczy jedynie posiadać prawo jazdy kat. B. Jazdy testowe będą odbywały się punktualnie co godzinę. Motocykliści do pokonania będą mieli trasę o długości około 30 km.

Na parkingu Portu Łódź stanie również centrum testowe sprzętu motocyklowego. Odbędą się ponadto motocyklowe pokazy, a każdy będzie mógł zaczerpnąć fachowej porady naszych ekspertów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Finał Miejskich KODÓW kultury _
OWOCOWO_LOGO2
Recykling daje owoce – owocowa ekoakcja
garderoba_amuz
Wycieczki po zabytkowej siedzibie Akademii Muzycznej w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*