Od 13 do 18 sierpnia zapraszamy na Dni Energetyka w Centrum Nauki i Techniki EC1. Organizatorzy postarają się pomóc Wam wejść w skórę pracownika elektrowni – gra “Instruktaż stanowiskowy” na pewno wiele razy Was zaskoczy.

Podczas specjalnego oprowadzania goście najpierw przygotują się zgodnie z zasadami BHP (kask, karta instruktażu stanowiskowego do wypełnienia) a następnie zostaną pokierowani przez przewodnika, który wcieli się w rolę mistrza zmiany w historycznej Elektrowni Łódzkiej. Odwiedzą miejsca wymagane w karcie instruktażu: salę nawęglania, kotłownię, maszynownię, nastawnię, rozdzielnię i szatnię historyczną – opisując rolę tych miejsc w funkcjonowaniu EC1 i uzupełniając te informacje dodatkowymi ciekawostkami. Wszyscy zwycięzcy uczestnicy otrzymają pamiątkowe legitymacje pracownicze.

Każde oprowadzanie będzie trwało ok. półtorej godziny. Nie ma limitu wiekowego uczestników (choć najmłodszym może nie udać się dobrać kasku), każda grupa może liczyć maksymalnie 25 osób.

Oprowadzania odbędą się:
– od wtorku do piątku: o godz. 11:00 i 14:00
– w sobotę i niedzielę: o godz. 11:00, 13:30 i 16:00

Wszystko to w cenie zwykłego biletu do Centrum, bez dodatkowych opłat. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie (pod numerem +48 42 600 61 00) oraz na miejscu podczas odbierania opasek w kasach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festiwal Kino-Ucho w Łodzi
xix_oglnopolska_gieda_rzeczy_dawnych_i_osobliwoci_20110306_1508579067
Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości – XXVI edycja
ferie_wwwsxchu
Ferie w Łodzi 2013 – informator

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*