Schowek0114 i 15 kwietnia, a także 21 i 22 kwietnia w godz. 9:30-18:30 w Fundacji Ferso (Piotrkowska 85) odbędą się szkolenia w ramach projektu Nie peniaj, zmieniaj!

Dajemy Wam unikalną możliwość włączenia się w politykę młodzieżową naszego miasta, oraz poszerzenie wiedzy na temat rzeczywistej partycypacji młodych ludzi (16 – 30 lat), czyli pokazanie w jaki sposób młodzież może współdecydować i wpływać na strategię i politykę Łodzi.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy na jedno z dwóch weekendowych szkoleń, które umożliwią Wam:
–  Poznanie metod i narzędzi prowadzenia konsultacji społecznych i badań dotyczących potrzeb konkretnych grup docelowych
– Rozwój kompetencji w zakresie komunikacji  i prowadzenia dialogu (autoprezentacja, formułowanie jasnych komunikatów, komunikacja bez przemocy)
– Pogłębienie wiedzy dotyczącej tworzenia strategii miasta i polityki młodzieżowej w kontekście Unii Europejskiej
– Prezentację dobrych/wyrazistych praktyk aktywnych grup młodzieżowych z różnych krajów i środowisk.

Szkolenia, które poprowadzi Dagna Gmitrowicz, doświadczona trenerka i animatorka społeczna, będą miały formę dynamicznej, twórczej pracy w środowisku sprzyjającym partycypacji i kreatywności. Osoby, które wezmą udział w szkoleniu otrzymają specjalny certyfikat oraz zostaną zaproszone do dalszych prac grup konsultacyjnych, które wspólnie wypracują rekomendacje dla Łodzi.

Więcej o projekcie na: www.zmieniaj.org.

Uwaga: zapewniamy obiad oraz poczęstunek podczas szkoleń.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
promised
Promised Land Art Festival
redbull
Red Bull Paper Wings 2015 po raz kolejny w Łodz
swap_party
Swap Party na Piotrkowskiej 217

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*