BaseStack ujawnił plany debiutu w e-sporcie poprzez otwarcie swojego pierwszego centrum gamingowego i organizację obozów e-sportowych w Polsce w trakcie wakacji 2021. Zarówno profesjonalni, jak i zwykli gracze będą mogli doświadczyć wyjątkowych wrażeń w obiekcie w Łodzi, trzecim co do wielkości miast w Polsce.

Ponad 120 profesjonalnych stanowisk z nieograniczoną ilością tytułów będą dostępne do gry na Arenie, treningów Bootcamp, turniejów na Battle Arenie i rozgrywek Ligii Basestack. Gracze mogą zarezerwować pokoje VIP na intensywne treningi drużynowe i prywatne imprezy lub pomieszczenia multimedialne, aby rozwijać umiejętności streamingu i shoutcastingu.

Społeczność oraz budowanie więzi są kluczowym elementem doświadczeń płynących z BaseStack, dlatego gracze mogą wziąć udział w bogatym kalendarzu wydarzeń zarówno na miejscu, jak i online.Łódzki obiekt będzie pierwszym z szerokiej oferty planowanej dla miast w całej Europie, zgodnie z założeniami firmy macierzystej BaseCamp, zajmującej się zakwaterowaniem studentów. Rozpoczynające się w trakcie tegorocznych wakacji obozy szkoleniowe BaseStack, z dostępem do zakwaterowania w BaseCamp, będąkluczową częścią strategii ekspansji.

Przestrzenie w łódzkim BaseStack’u zostaną wykorzystane do przeprowadzenia codziennych warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Biorąc pod uwagę wszechstronne podejście do treningu, każdy dzień będzie skupiał się na innych obszarach – od pracy zespołowej, przywództwa i myślenia strategicznego po rolę jaką w dążeniu do sukcesu odgrywa zdrowie i odżywianie. Uczestnicy zostaną zapoznani z pełnym spectrum akademickich i zawodowych możliwości kariery dostępnych dzięki e-sportowi, a ich nauka zostanie poddana testowi w tracie turnieju na koniec tygodnia. E-sport to sposób spędzania wolnego czasu, dający niemal nieograniczone możliwości poprawiania umiejętności, które można wykorzystać w życiu. Branża szybko się rozwija, a Europejski Sektor Gier przekroczy 1,5 miliarda dolarów do 2023 roku, według E-Sports Ecosystem Raport 2021, a zapotrzebowanie na świeże talenty jest niezbędne.Rachel Butterworth, Head of BaseStack, powiedziała: “Chcemy połączyć wszystkie istotne elementy kultury cyfrowej i e-sportu pod jednym dachem i to jest dokładnie to, czym zajmuje się BaseStack.

“Łódź to prężny ośrodek życia akademickiego i przemian kulturowych. Już teraz czerpie korzyści z programu rewitalizacji miasta. BaseStack odegra ważną i aktywną rolę we wspieraniu tej rewitalizacji i w tworzeniu dynamicznej społeczności.”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
projekt_tla_v1
Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki 2011 – informacje
bsr_15_baner_7
Bałuckie Spotkania Recytatorów 2015 – informacje
plakat_A3_NM16
Noc Muzeów 2016 w Łodzi – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*