AOT06Łódzki Dom Kultury oraz Tekken Łódź Team serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji turnieju gier wideo, rozgrywanym na konsolach Playstation 3 – Art of Tekken 2.

  
Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2011 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę o godz. 11.00 i obejmować będą trzy gry. Pierwsza z nich – popularna gra zręcznościowa Tekken 6 – przyciągnie blisko 100 zawodników, którzy staną do walki o wysokie nagrody pieniężne, sprawdzając swe umiejętności i refleks w wirtualnym sporcie walki. Drugi z tytułów – Super Street Fighter 4 – to kolejna gra z gatunku „bijatyk”, szybka i efektowna, pozyskała już sobie rzesze wiernych fanów na całym świecie, a teraz próbuje powtórzyć światowy sukces w Polsce. Zawody w obie gry odbywać się będą w dwóch systemach – indywidualnym oraz drużynowym, przewidzianym w całości na niedzielę.
 
Równocześnie z powyższymi rozgrywkami przebiegać będzie turniej komputerowej gry on-line, League of Legends, która pozwoli zmierzyć się pięcioosobowym zespołom w taktycznych bitwach na fantastycznych arenach. Osiem drużyn będzie konkurować o tytuł mistrza i nagrody finansowe!  

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy przybyć z własnym kontrolerem i wpłacić na miejscu 60 zł wpisowego, które upoważnia do uczestnictwa w turnieju zarówno indywidualnym, jak i drużynowym w jedną z gier. Osoby do 16 roku życia płacą jedynie 20 zł od turnieju, zaś widzowie mają wstęp za darmo.

Komplet informacji znaleźć można na stronie:  www.backdash.pl/turnieje.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
199102_4734795299823_221538969_n
Łódzki Jarmark Wielkanocny
offbeer_logo
OFFBEER – Łódzki Festiwal Piwa
pillowfight
Pillow Fight Łódź na Placu Wolności

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*