980x260_ATP_20142 kwietnia czeka nas kolejna odsłona Akademickich Targów Pracy w Łodzi.Impreza w tym roku odbędzie się w nowej Hali EXPO.

Jako najważniejsze tego typu przedsięwzięcie na łódzkim rynku pracy, pomaga ono studentom i absolwentom w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia, ułatwia kontakt między pracodawcą, a przyszłym pracownikiem oraz umożliwia zaprezentowanie aktualnych ofert pracy, staży i praktyk. ATP to szansa dla młodych ludzi poszukujących zatrudnienia na zapoznanie się  z aktualnymi ofertami pracy, oczekiwaniami przedsiębiorców oraz z systemami rekrutacji obowiązującymi w określonych firmach.

Dla pracodawców kolei ATP to świetna okazja do zebrania dokumentów aplikacyjnych i wyboru najlepszych spośród przyszłych absolwentów. Ważne – z punktu widzenia pracodawców – jest także pozyskanie dla celów rekrutacyjnych ambitnych i zdolnych studentów, którzy odpowiadają wymogom, i w których dana firma zauważy potencjał przyszłego pracownika. Ponadto ATP dają szanse zaprezentowania działalności zarówno polskich, jak i zagranicznych firm szerokiej rzeszy odbiorców oraz zbudowania pozytywnej opinii wśród potencjalnych pracowników.

Podczas tegorocznych Targów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych, bezpłatnych warsztatach, umożliwiających poszerzenie wiedzy z zakresu np. branży IT, nauk medycznych, jak również umiejętności miękkich, które przeprowadzą trenerzy i pracownicy wystawiających się firm.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PS_Plakat_A3_2410
Wizerunek rzecz kobieca
ANGRY_BIRDS_net_1154x462
Angry Birds Film Tour w CH Tulipan
Piknik rodzinny „My Polacy 1918-2018”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*