manufakturaOd 18 do 20 maja Manufaktura świętować będzie swoje dwunaste urodziny. Na scenie pojawią się Kamil Bednarek, Strachy na Lachy, O.S.T.R i prawdziwi rycerze.

Jak na urodziny Manufaktury przystało, nie zabraknie koncertów. Już w piątek (18 maja) zagra Bednarek Band, a dzień później Strachy na Lachy i O.S.T.R. W sobotę czekać będą konkursy z nagrodami, warsztaty dla najmłodszych i urodzinowe rabaty.

Przez cały weekend będzie można zaszaleć w wesołym miasteczku. Pojawi się m.in.: diabelski młyn i wieża swobodnego spadania, a dla najmłodszych autodrom i zamek strachów. Na żądnych bardziej ekstremalnych wrażeń czekać będą skoki na bungee (piątek-niedziela) i tunel aerodynamiczny (niedziela).

Niedziela, to także specjalny ukłon dla najmłodszych. Na rynku staną rycerskie tory przeszkód, przez które wszystkich młodych śmiałków przeprowadzą prawdziwi wojowie.

20 maja to jednocześnie finałowy odcinek Kina na Talerzu, czyli warsztatów kulinarnych prowadzonych podczas niehandlowych niedziel. Każdy odcinek był prowadzony przez jednego z laureatów programu Master Chef Junior z udziałem filmowych ulubieńców najmłodszych. Podczas finału, w którym gospodarzami będą Emotikony, spotkamy się również z Minionkami, hrabią Drakulą i Mavis, Angry Birdsami i Spongebobem.

Urodzinowy rozkład jazdy:

Piątek, 18.05
– 16.00 do 22.00 – skoki na bungee z wysokości 70 m, czyli coś dla wszystkich łowców mocnych wrażeń!
– 17.00 – DJ set i Sylwia Kurzela – oficjalne otwarcie 12. Urodzin Manufaktury
– 19.00 – BEDNAREK BAND – Kamil Bednarek z zespołem
– 21.00 – Artystyczny DJ SET – czyli strzelamy F.O.H.-a (Niezwykły pokaz muzyczny – w przestworzach. Podwieszony na tyrolce, na trąbce zagra Pavel Samokhin, lider zespołu Samokhin Band, na ścianie Elektrowni – Wojciech Kondzielnik, tancerz grupy The Wallers i aktor Teatru Arlekin, na F.O.H.-u – perkusja i MC Dj. Żeby zrozumieć, trzeba zobaczyć!
 
Sobota, 19.05
– Od 10.00 – Lunapark, bungee, konkursy, warsztaty dla najmłodszych
– 12-19.00 – rotunda galerii handlowej – MeloBike i konkurs z nagrodami oraz specjalne urodzinowe rabaty!
– 12-20.00 – Gliniada – artystyczna parada, pokazy i animacje.
– 14.00 – 18.00 – DJ SET i Sylwia Kurzela
– 19.00 – koncert Strachy Na Lachy
– 20.30 – koncert O.S.T.R.
 
Niedziela, 20.05
– 12-20.00 – Na rynku stanie Fun Faktory, czyli rycerskie tory przeszkód, przez które wszystkich adeptów przeprowadzą wojowie z pocztu rycerskiego herbu Sobol. Strefa fun factory to miejsce, gdzie zabawa jest na pierwszym miejscu. Na rynku stanie kompleks zamkowo-rycerskich dmuchańców!
– 12-20.00 – Tunel aerodynamiczny
– 12-20.00 – Lunapark i Bungee
– 12-20.00 – Food court: finałowe warsztaty kulinarne prowadzone przez laureatów Master Chef Junior. Gospodarzami ostatniego wydarzenia z cyklu Kino na Talerzu będą Emotki, a spotkamy się również z 2 Minionkami, hrabią Drakulą i Mavis, 3 Angry Birdsami i Spongebobem

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ferie_wwwsxchu
Ferie w Łodzi 2012 – informator
festiwalmiastemkobiet
Festiwal Łódź Miastem Kobiet 2017
ogloszenie_fb
Spędź Świąteczne chwile z SE-MA-FOR Muzeum Animacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*