„ŁÓDŹ U LIKE” to seminarium, które – podobnie jak w latach ubiegłych – ma na celu stworzenie studentom z całej Polski platformy umożliwiającej dzielenie się pasjami, wrażeniami, obserwacjami i doświadczeniami z podróży architektonicznych dalekich i bliskich, tych dosłownych i tych w przenośni.

Stanowi jedną z form realizacji celów działania Koła Naukowego, takich jak propagowanie i upowszechnianie studenckiej działalności samokształceniowej, badawczej, twórczej i popularyzatorskiej, poznawanie dziedzictwa architektonicznego oraz najnowszych trendów i osiągnięć architektury polskiej i światowej, wymiana doświadczeń i rozbudzanie zainteresowań.

SNSA „ŁÓDŹ U LIKE” towarzyszy już 12 lat tradycji, natomiast od 4. edycji ma ono charakter ogólnopolski. Po Seminarium wydawana jest publikacja naukowa z recenzowanymi artykułami Uczestników spotkania. Nasze ostatnie dwie książki wydane były jako monografie pokonferencyjne.

12 edycja seminarium odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2021 roku online, a transmitowana będzie na żywo poprzez nasze media społecznościowe.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Noc spadających gwiazd w Ogrodzie Botanicznym
dkj2014_logo
Dni Kultury Japonii 2014 – informacje
Specjalnie linie na wakacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*