10urodzinyfaliW piątek 2 lutego zapraszamy na 10 urodziny ,,Fali”. Z tej okazji Fala przygotowała specjalny program urodzinowy dla swoich klientów.

Dzieci urodzone 2 lutego 2008 roku przez cały dzień kąpią się za złotówkę. Osoby urodzone 2 lutego – niezależnie od roku mogą w tym dniu wchodzić na Falę i szaleć za 2 złote za godzinę (powyższe zniżki będą udzielone osobom za okazaniem dokumentu potwierdzającego datę urodzenia). A dla wszystkich gości zniżki, promocje i pyszny tort urodzinowy, który pokroimy w samo południe. Świętujmy wspólnie urodziny FALI. Cały dzień 2 lutego goście kupując bilety indywidualne do strefy basenowej lub na sauny mają aż 50% zniżki (zniżki nie dotyczą wejść grupowych. Promocje nie łączą się z innymi ofertami promocyjnymi i rabatowymi Aquaparku Fala). Łódzki Aquapark, zaprasza także  do wzięcia udziału w quizach, które będą przeprowadzać wolontariuszki PCK.

Scenariusz 10 urodziny FALI:

11.30 -13.00- Fotografia z ramką pamiątkową #Jestem na Fali, Kocham łódź, na miejscu będzie profesjonalny fotograf

11.50 – 12.00 przemówienie Pana Prezesa Andrzeja Pirka

12.00 – Tort dla gości

11.30 -13.00-  Quiz – ankieta wśród klientów  nagradzana smyczka i drobnym gadżetem ( najprawdopodobniej  odblaski lub przywieszka)

11.30 -13.00 – Malowanie twarzy dzieciom

Fala ogłosiła także dwa konkursy:

– konkursach dla dzieci w wieku 7-15 „Laurka dla FALI” i  „Wierszowanka o FALI”, prace można składać do 12 lutego i wygrać kartę abonamentową za 1 tys zł.

– dla dorosłych – konkurs na wspomnienia o fali, na teksty czekamy do 12 lutego i też do wygrania karta abonamentowa za 1 tys zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tango
Międzynarodowy Festiwal Tango Salon 2013
komikssy
25. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
lodzkidziensushi
Łódzki Dzień Sushi przy Piotrkowskiej 217

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*