Podczas XIX finału WOŚP na rynku Manufaktury kolejny raz układane będzie wielkie serce z monet. Do akcji może przyłączyć się każdy. 

Pomysłodawcą wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Inwestor działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. “Monetowe serce”, w zamyśle organizatorów, ma mieć 70 m2. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Finałowi akcji towarzyszyć będzie pokaz sztucznych ogni.

– Podążając za przykładem wielu sławnych Polaków oraz milionów ludzi corocznie wspierających działalność na rzecz poprawy jakości polskiej służby zdrowia, rok temu zrodził się niecodzienny pomysł wsparcia inicjatywy WOŚP oraz jej promocji w środowisku studenckim. Zachęceni sukcesem zeszłorocznej akcji, podczas której udało nam się zebrać prawie 19 000 zł, także w tym roku zapraszamy wszystkich do wspólnego budowania – mówią pomysłodawcy.

Każdy zainteresowany i chętny do pomocy może włączyć się w układanie serca. Wystarczy 9 stycznia w godz. 12-20 udać się na rynek Manufaktury.

Zobacz także:

WOŚP 2011 w Łodzi – informacje o imprezach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – serwis specjalny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wosplogo
XVIII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – wykaz sztabów
WOŚP 2020 w Łodzi – informator
wosssp
WOŚP 2016 w Łodzi – informator

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*