look111111Prawie sto dziewcząt z całej Polski przyjechało do Łodzi, aby wziąć udział w eliminacjach do The Look Of The Year Polska 2011. Półfinał zorganizowano w klubie Ambasada.

Wśród kandydatek znalazło się wiele dziewczyn, które brały już udziały w różnorakich konkursach piękności.

– Uczestniczyłam w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Nastolatek – mówi dwudziestoczteroletnia Ewa ze Skierniewic. – Jestem tutaj, bo podoba mi się organizacja imprez przez Agencję Impresaryjną Igo-Art.

Dla innych kandydatek udział w półfinale to pierwsze tego typu wydarzenie.

– Informacje o wyborach znalazłam w internecie – opowiada szesnastoletnia Klaudia ze Zduńskiej Woli. – Postanowiłam wziąć udział i sprawdzić jak to jest.

Udział w The Look Of The Year to zabawa, wyzwanie, sprawdzenie się, ale nie tylko.

– Interesuje się modelingiem – mówi szesnastoletnia Karolina z Łodzi – mam nadzieję, że udział w The Look Of The Year pomoże mi w przyszłości.

W piątek, 15 lipca, dziewczyny prezentowały się przed jury, w skład którego weszli m.in. styliści Elżbieta Pierzchalska, Łukasz Milczarek i Marcin Urbański.

– Jurorzy pytali mnie o zainteresowania, dlaczego biorę udział w eliminacjach – opowiada dwudziestoletnia Angelika z Drzewicy. – Zapytano mnie dlaczego to ja powinnam wygrać. To było ciężkie pytanie.

Na zakończenie piątkowego półfinału dziewczęta wezmą udział w sesji fotograficznej. Do finału, który odbędzie się 26 sierpnia na olbrzymim wybiegu na ulicy Piotrkowskiej, przejdzie dwadzieścia finalistek.

Zobacz także:

The Look Of The Year 2010 w Łodzi (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plakat_Miss_Polonia_Nastolatek_2013
Gala finałowa Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego
2000The_look_of_the_year_201710584
Casting The Look Of The Year w Manufakturze
Katarzyna_Wlodarek_fot._Darek_Senkowski
Katarzyna Włodarek w finale Miss World Poland 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*